Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Klepstoter (85009300) AJUSA

Gratis verzending vanaf €20,-
AJUSA
Eigenschappen
werkwijze hydraulisch
gewicht [g] 22,37
Gewicht 0.02237 kg
Omschrijving

Klepstoter (85009300) AJUSA

werkwijze: hydraulisch. gewicht [g]: 22,37

Deze Klepstoter (85009300) AJUSA is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
BMW
CHEVROLET
CHRYSLER
DODGE
FIAT
FORD
HYUNDAI
JEEP
KIA
LAND ROVER
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MG
MINI
MITSUBISHI
OPEL
RENAULT
ROVER
SAAB
SMART
SSANGYONG
VAUXHALL
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 85009300
EAN code 8427769582127
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 25,62
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
BMW BMW
CHEVROLET CHEVROLET
CHRYSLER CHRYSLER
DODGE DODGE
FIAT FIAT
FORD FORD
HYUNDAI HYUNDAI
JEEP JEEP
KIA KIA
LAND ROVER LAND ROVER
MAZDA MAZDA
MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
MG MG
MINI MINI
MITSUBISHI MITSUBISHI
OPEL OPEL
RENAULT RENAULT
ROVER ROVER
SAAB SAAB
SMART SMART
SSANGYONG SSANGYONG
VAUXHALL VAUXHALL
VOLVO VOLVO
Fabrikant Productnummer
BMW 11332249817
BMW 11337548690
BMW 11337583471
BMW 11337605330
BMW 11338614951
FORD 1118064
FORD 1146061
FORD 1212979
MERCEDES-BENZ 6420500080
MERCEDES-BENZ 6680500180
MERCEDES-BENZ A6420500080
MERCEDES-BENZ A6420500180
OPEL 640039
OPEL 640522
ROVER ERR7233
ROVER LGR100480
ROVER LGR100480L
VOLVO 8670047
HYUNDAI 222314A000
HYUNDAI 24610-03000
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
INA
Klepstoter INA
EAN code 4005108176752
Productnummer 420 0086 10
Merk INA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo Direct 16
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 10-7-2020 16
StukprijsPrijs incl. btw. € 6,53
Gratis verzending vanaf €20,-
INA
Klepstoter INA
EAN code 4005108553768
Productnummer 420 0230 10
Merk INA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 15,38
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Klepstoter FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816298823
Productnummer 29882
Merk FEBI BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 120
StukprijsPrijs incl. btw. € 18,80
Gratis verzending vanaf €20,-
AE
Klepstoter AE
EAN code 4044197243709
Productnummer FOL152
Merk AE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 9,96
Gratis verzending vanaf €20,-
KOLBENSCHMIDT
Klepstoter KOLBENSCHMIDT
EAN code 4028977643507
Productnummer 50006419
Merk KOLBENSCHMIDT
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 7,33
Gratis verzending vanaf €20,-
RUVILLE
Klepstoter RUVILLE
EAN code 4011442035624
Productnummer 266555
Merk RUVILLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 15,92
Gratis verzending vanaf €20,-
INA
Klepstoter INA
EAN code 4005108335678
Productnummer 420 0182 10
Merk INA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 14,33
Gratis verzending vanaf €20,-
INA
Klepstoter INA
EAN code 4005108176806
Productnummer 420 0090 10
Merk INA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 12,83
Gratis verzending vanaf €20,-
KOLBENSCHMIDT
Klepstoter KOLBENSCHMIDT
EAN code 4028977643637
Productnummer 50006432
Merk KOLBENSCHMIDT
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 8,47