Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Remschijf (BG3908) DELPHI

Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Eigenschappen
diameter (mm) 285,8
remschijfdikte (mm) 10
minimale dikte (mm) 8
remschijftype massief
aantal gaten 5
centreringdiameter [mm] 65,5
aanvullende artikelen / aanvullende info 2 met schroeven
monteerwijze geschroefd
diepte (mm) 69
Omschrijving
Remschijven en remblokken zorgen dat uw auto tijdens het remmen snelheid afneemt.
Tijdens het remmen ontstaat er frictie tussen de remblokken alsmede de remschijven. 

De DELPHI Remschijf is van een goed kwaliteit en zorgt dat de energie die uitkomt omgezet wordt in warmte en vervolgens afgekoelt door de Remschijf Remschijf (BG3908) DELPHI. 

Het is belangrijk om elk 20.000 km de remschijven alsmede remblokken te controleren op slijtage.
Let op dat kenteken niet bindend is of een bepaalde Remschijf (BG3908) DELPHI op uw auto past.
Het is belangrijk om eventueel de maten te meten of de filtering te gebruiken om de kans op foute bestellingen te reduceren
 
Algemene gegevens
Productnummer BG3908
EAN code 5012759355022
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 80,30
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
SAAB SAAB
Fabrikant Productnummer
SAAB 12763591
SAAB 4565693
SAAB 4837027
SAAB 4839338
SAAB 4907523
SAAB 5024260
SAAB 5057476
SAAB 5084751
SAAB 5391537
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Remschijf NK
EAN code 5703858180638
Productnummer 203624
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo Direct 4
Ophalen in Eindhoven 11-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-7-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,21
Gratis verzending vanaf €20,-
ATE
Remschijf ATE
EAN code 4006633102049
Productnummer 24.0110-0274.1
Merk ATE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 7
StukprijsPrijs incl. btw. € 40,70
Gratis verzending vanaf €20,-
ATE
Remschijf ATE
EAN code 4006633146760
Productnummer 24.0310-0226.1
Merk ATE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 49,46
Gratis verzending vanaf €20,-
BREMBO
Remschijf BREMBO
EAN code 8020584015797
Productnummer 08.7015.21
Merk BREMBO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 38,82
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Remschijf DELPHI
EAN code 5012759067239
Productnummer BG3274
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 59,67
Gratis verzending vanaf €20,-
TEXTAR
Remschijf TEXTAR
EAN code 4019722235122
Productnummer 92100200
Merk TEXTAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 47,49
Gratis verzending vanaf €20,-
FERODO
Remschijf FERODO
EAN code 5016687181197
Productnummer DDF811
Merk FERODO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 56,17
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Remschijf TRW
EAN code 3322937187034
Productnummer DF2773
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,05
Gratis verzending vanaf €20,-
ATE
Remschijf ATE
EAN code 4006633067768
Productnummer 24.0110-0226.1
Merk ATE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 13-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 13-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 44,09