Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

LPR Remschoenset (04660)

Gratis verzending vanaf €20,-
LPR
Eigenschappen
diameter (mm) 200
aanvullende artikelen / aanvullende info 2 met handremhefboom
remsysteem trw
voor artikelnummer 04660
breedte (mm) 29
Breedte 2.9 cm
Omschrijving

LPR Remschoenset (04660)

Productnummer: 04660
Deze LPR Remschoenset (04660) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 04660
EAN code 8032532039069
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 23,28
Bestelling Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 1

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 1605592
OPEL 1605593
OPEL 1605674
OPEL 1605758
OPEL 1605781
OPEL 90187869
OPEL 90271938
OPEL 91158362
VAUXHALL 90397655
VAUXHALL 91158361
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
NK Remschoenset
EAN code 5703858160357
Productnummer 2736413
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 31,61
Gratis verzending vanaf €20,-
ZIMMERMANN
ZIMMERMANN Remschoenset
EAN code
Productnummer 10990.103.2
Merk ZIMMERMANN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 09-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 09-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 10-4-2020 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 30,66