Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Schokdemper (JGM455T) TRW

vooras
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Eigenschappen
inbouwplaats vooras
zuigerstangdiameter [mm] 20
aantal per as 1
schokdemper systeem dubbelpijp
schokdemper inbouwtype veerpoot
schokdemper bevestigingstype pen bovenaan
schokdempertype gasdruk
diameter (mm) 45
lengte 2 [mm] 357
lengte 1 [mm] 537
schroefdraadmaat m12x1,25
svhc geen informatie beschikbaar neem contact op met de fabrikant
Omschrijving

Schokdemper (JGM455T) TRW

inbouwplaats: vooras. zuigerstangdiameter [mm]: 20. aantal per as: 1. schokdemper systeem: dubbelpijp. schokdemper inbouwtype: veerpoot. schokdemper bevestigingstype: pen bovenaan. schokdempertype: gasdruk. diameter (mm): 45. lengte 2 [mm]: 357. lengte 1 [mm]: 537. schroefdraadmaat: m12x1,25. svhc: geen informatie beschikbaar neem contact op met de fabrikant

Deze Schokdemper (JGM455T) TRW is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FIAT

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer JGM455T
EAN code 3322937499823
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 128,16
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
FIAT FIAT
Fabrikant Productnummer
FIAT 71712496
FIAT 71712505
FIAT 7601496
FIAT 7607090
FIAT 7618138
FIAT 7638138
FIAT 7643323
FIAT 7658318
FIAT 7683138
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
MAGNETI MARELLI
Schokdemper MAGNETI MARELLI
EAN code 8001063400785
Productnummer 350771070700
Merk MAGNETI MARELLI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-6-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 70,52
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Schokdemper KYB
EAN code 4909500643662
Productnummer 333749
Merk KYB
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-6-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 55,01
Gratis verzending vanaf €20,-
BILSTEIN
Schokdemper BILSTEIN
EAN code 4025258457358
Productnummer 22-051813
Merk BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-6-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 82,18
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Schokdemper NK
EAN code 5703858641436
Productnummer 62233720
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-6-2020 7
StukprijsPrijs incl. btw. € 69,48
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Schokdemper MEYLE
EAN code 4040074372401
Productnummer 226 613 0009
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-6-2020 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 55,09