Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

WIX FILTERS Brandstoffilter (95014E)

Gratis verzending vanaf €20,-
WIX FILTERS
Eigenschappen
vorm rond
schroefdraadmaat m 16x1,5
diameter (mm) 96
binnendiameter1 [mm] 71
binnendiameter 2 [mm] 62
Hoogte 21.5 cm
Omschrijving

WIX FILTERS Brandstoffilter (95014E)

Productnummer: 95014E
Deze WIX FILTERS Brandstoffilter (95014E) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
DAF
IVECO
STEYR

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 95014E
EAN code 5904608950147
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 15,81
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
Fabrikant Productnummer
IVECO 1907460
IVECO 1931100
IVECO 2991585
IVECO 500039729
IVECO 500054588
IVECO 5801364481
IVECO 99484067
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
HENGST FILTER
HENGST FILTER Brandstoffilter
EAN code 4030776014792
Productnummer H18WDK05
Merk HENGST FILTER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-4-2020 9
StukprijsPrijs incl. btw. € 22,60
Gratis verzending vanaf €20,-
KNECHT
KNECHT Brandstoffilter
EAN code 4009026508473
Productnummer KC 217
Merk KNECHT
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-4-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 18,08
Gratis verzending vanaf €20,-
HENGST FILTER
HENGST FILTER Brandstoffilter
EAN code 4030776016130
Productnummer H18WK04
Merk HENGST FILTER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 14,68
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
BOSCH Brandstoffilter
EAN code 3165141017397
Productnummer 1 457 429 676
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 10,38
Gratis verzending vanaf €20,-
HENGST FILTER
HENGST FILTER Brandstoffilter
EAN code 4030776012156
Productnummer H18WDK04
Merk HENGST FILTER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 37,12
Gratis verzending vanaf €20,-
MANN-FILTER
MANN-FILTER Brandstoffilter
EAN code 4011558862305
Productnummer WDK 962/16
Merk MANN-FILTER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 01-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 01-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 02-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 22,24