Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DEEC6
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Aandrijfas

    Productnummer: 305792
    ART: 305792 / EAN: 4019064158080

    LÖBRO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 565,49
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141925739
    Productnummer 49-2071
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 11,00

    EAN code 5903364339869
    Productnummer 49-3153
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 39,34

    EAN code 8001063862200
    Productnummer 302004190074
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 199,61

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 1693701272
    MERCEDES-BENZ 1693702872
    MERCEDES-BENZ 1693704672
    MERCEDES-BENZ 1693704772
    MERCEDES-BENZ 1693705672
    MERCEDES-BENZ 1693706472
    MERCEDES-BENZ A1693701272
    MERCEDES-BENZ A1693702872
    MERCEDES-BENZ A1693704672
    MERCEDES-BENZ A1693704772
    MERCEDES-BENZ A1693705672
    MERCEDES-BENZ A1693706472
    Usage nummers
    053
    053 - GKN AANDRIJFASSEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5050063228823
    Productnummer ADN196520
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $29.95

    EAN code 8001063386270
    Productnummer 712401501120
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $64.71

    EAN code 4040074204313
    Productnummer 050 006 1325
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $9.92

    EAN code 4029416434557
    Productnummer J1600908
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $35.17

    EAN code 4047437590748
    Productnummer 45622 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $30.35

    EAN code 8112000017260
    Productnummer R6342/RNT
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $6.97

    EAN code 5905141936278
    Productnummer 72-6728
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.34

    EAN code
    Productnummer 4410351440
    Merk WABCO
    Prijs incl. btw.
    $50.33

    EAN code 5907558576351
    Productnummer 47-0147
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.58

    EAN code 5901259441895
    Productnummer SS3022
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $15.73

    Drive Shaft

    De Aandrijfas (305792) brengt het motorkoppel over op de wielen voor een soepele en betrouwbare werking van de aandrijflijn. Het vervangen van een versleten as door een Porza-exemplaar herstelt trillingsvrije prestaties en rijstabiliteit.



    FAQ

    Een aandrijfas is een mechanisch onderdeel dat rotatiekracht van de transmissie of het differentieel naar de wielen overbrengt. De functie ervan is om koppel efficiënt over te brengen en tegelijkertijd bewegingen van de ophanging en de besturing op te vangen, waardoor een soepele en betrouwbare voertuigbeweging wordt gegarandeerd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, diameter, het aantal spiebanen, het type koppeling (homokinetische koppelingen of kruiskoppelingen) en de compatibiliteit met de aandrijflijn van het voertuig (voorwielaandrijving, achterwielaandrijving of vierwielaandrijving). Aandrijfassen worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig staal of aluminium en moeten bestand zijn tegen een hoog koppel, rotatiekrachten en temperaturen die vaak variëren van -40 °C tot +120 °C.

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare vervanging mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the drive shaft matches your vehicle’s drivetrain configuration, dimensions, and connection points.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1