Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F10CA
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Aandrijfas

    Productnummer: 305553
    ART: 305553 / EAN: 4019064155690

    LÖBRO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 439,15
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141925739
    Productnummer 49-2071
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 11,00

    EAN code 5903364339869
    Productnummer 49-3153
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 39,34

    EAN code 8001063979434
    Productnummer 302004190073
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 136,06

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 1693702772
    MERCEDES-BENZ 1693705572
    MERCEDES-BENZ 1693706372
    MERCEDES-BENZ A1693702772
    MERCEDES-BENZ A1693705572
    MERCEDES-BENZ A1693706372
    Usage nummers
    053
    053 - GKN AANDRIJFASSEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903364338480
    Productnummer 61-5584
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $32.08

    EAN code 5703858853532
    Productnummer 5032628
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $15.18

    EAN code 4027816368625
    Productnummer 36862
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $10.51

    Op voorraad

    EAN code 4005108307743
    Productnummer 530 0269 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $58.66

    EAN code 5703858918705
    Productnummer 5033525
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $18.17

    Op voorraad

    EAN code 5902275106560
    Productnummer TED10656
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $4.64

    EAN code 5710476448712
    Productnummer 8540 14597
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $111.22

    EAN code 4019064050803
    Productnummer 25080
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    $7.11

    EAN code 5905141932355
    Productnummer 49-5421
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $5.36

    EAN code 4027816474555
    Productnummer 47455
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $46.46

    Drive Shaft

    De Aandrijfas (305553) brengt het motorkoppel over op de wielen voor een soepele en betrouwbare werking van de aandrijflijn. Het vervangen van een versleten as door een Porza-exemplaar herstelt trillingsvrije prestaties en rijstabiliteit.



    FAQ

    Een aandrijfas is een mechanisch onderdeel dat rotatiekracht van de transmissie of het differentieel naar de wielen overbrengt. De functie ervan is om koppel efficiënt over te brengen en tegelijkertijd bewegingen van de ophanging en de besturing op te vangen, waardoor een soepele en betrouwbare voertuigbeweging wordt gegarandeerd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, diameter, het aantal spiebanen, het type koppeling (homokinetische koppelingen of kruiskoppelingen) en de compatibiliteit met de aandrijflijn van het voertuig (voorwielaandrijving, achterwielaandrijving of vierwielaandrijving). Aandrijfassen worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig staal of aluminium en moeten bestand zijn tegen een hoog koppel, rotatiekrachten en temperaturen die vaak variëren van -40 °C tot +120 °C.

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare vervanging mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the drive shaft matches your vehicle’s drivetrain configuration, dimensions, and connection points.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1