Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4CBDC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Accessoirekit, schijfremblokken

    Productnummer: D45192A
    ART: D45192A / EAN: 8430320365046

    AUTOFREN SEINSA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 6,23
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8430320242408
    Productnummer D42660C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 20,99

    EAN code 4019722549717
    Productnummer 2627301
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    € 74,97

    EAN code 4047026586237
    Productnummer 0 986 460 049
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 67,91

    EAN code 3322938551186
    Productnummer GDB2367
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 67,03

    EAN code 3322938523640
    Productnummer BDA1265
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 55,38

    EAN code 3322938523657
    Productnummer BDA1266
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 55,38

    EAN code 4006633493376
    Productnummer 13.0460-2648.2
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    € 86,06

    EAN code 4006633493352
    Productnummer 13.0470-2648.2
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    € 120,01

    EAN code 5012759557259
    Productnummer LP3649
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 59,48

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DS DS
    FORD FORD
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    VAUXHALL VAUXHALL
    Fabrikant Productnummer
    FORD 2384237
    FORD 2384239
    FORD 2394166
    FORD 2394167
    FORD 2413314
    FORD 2413316
    FORD 2413374
    FORD 2551324
    FORD KTL1TC2M007AB
    FORD KTL1TC2M007AC
    FORD L1TC2552AA
    FORD L1TC2552AB
    FORD L1TC2553AA
    FORD L1TC2553AB
    FORD L1TC2C364AB
    FORD L1TC2C365AB
    Usage nummers
    D4-519
    D4519
    8
    43032E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5710476230836
    Productnummer 8813 29101
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $149.22

    EAN code 5907558531503
    Productnummer 49-0516
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $22.43

    EAN code 4010326481274
    Productnummer 48127
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $40.14

    EAN code 5012759597521
    Productnummer EG10654-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $160.00

    EAN code 8033419441401
    Productnummer 9191E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $129.31

    EAN code 4082300567557
    Productnummer 2SK 009 477-091
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $112.55

    EAN code 4047024115552
    Productnummer 0 242 236 562
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $8.22

    EAN code 4044688404572
    Productnummer 50 94 0457
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $101.77

    EAN code 3276425935198
    Productnummer 593519
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $21.06

    EAN code 4082300217445
    Productnummer 9EL 964 951-001
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $67.27

    Accessory Kit, disc brake pad

    The Accessoirekit, schijfremblokken (D45192A) includes essential components for proper brake pad installation, ensuring quiet operation, even wear, and safe braking performance. Use Porza’s smart search to find the correct kit.



    FAQ

    Een accessoirekit voor schijfremblokken bevat essentiële montage- en ondersteuningscomponenten zoals anti-rammelclips, borgveren, geleidingsplaten en bevestigingsmateriaal. Deze onderdelen zorgen voor een correcte positionering en soepele beweging van de remblokken in de remklauw, waardoor trillingen en geluid tijdens het remmen worden verminderd.

    Accessoires worden blootgesteld aan hitte, corrosie en mechanische spanning, waardoor hun effectiviteit na verloop van tijd kan afnemen. Het vervangen van de complete set zorgt voor een correcte uitlijning van de remblokken, een consistente drukverdeling en voorkomt problemen zoals remgeluiden, ongelijkmatige slijtage of vastzittende remblokken.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de compatibiliteit met het remsysteem (bijv. Brembo, TRW), de montagepositie (voor- of achteras), het aantal onderdelen en de materiaalkwaliteit, zoals roestvrij staal of gecoat metaal voor corrosiebestendigheid. De set moet exact overeenkomen met de vorm van de remblokken en het ontwerp van de remklauw voor een correcte installatie.

    Bij het vervangen van remblokken moet altijd een nieuwe accessoirekit worden geïnstalleerd. Dit zorgt ervoor dat alle ondersteunende onderdelen in optimale conditie zijn en dat de nieuwe remblokken correct functioneren zonder hinder of overmatige beweging.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van technische specificaties zoals het type remsysteem, de aspositie en de afmetingen van de onderdelen. Dit garandeert 100% compatibiliteit vóór verzending en voorkomt verkeerde bestellingen.

    Porza biedt een breed assortiment remonderdelen met snelle verzending door heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland en België. Als het product niet past, kan het worden geretourneerd volgens het retourbeleid, wat zorgt voor een veilige en flexibele aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1