Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A990E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    ALTERNATOR ALFA ROMEO: MITO (955_) 1.3 MULTIJET (955AXH1B, 955AXT1A), MITO (955_

    Productnummer: A6918S
    ART: A6918S / EAN: 5902129253136

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 205,36
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047025851985
    Productnummer 0 986 083 250
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 267,72

    EAN code 4005108531070
    Productnummer 535 0151 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 33,35

    EAN code 8717613054192
    Productnummer DAN1141
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 311,73

    EAN code 8717613024768
    Productnummer DAN997
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 290,28

    EAN code 4005108601452
    Productnummer 535 0192 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 98,12

    EAN code 5902659725882
    Productnummer 30-0158
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 126,28

    EAN code 5901259491043
    Productnummer A3219
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 216,66

    EAN code 5901259491609
    Productnummer A3133
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 220,17

    EAN code 5902659725882
    Productnummer 30-0158
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 24,44

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 51787210
    FIAT 51829382
    FIAT 51829383
    FIAT 51854916
    FIAT 51855875
    FIAT 52003519
    FIAT 52003523
    FIAT 52003524
    Usage nummers
    101210-1420

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759622797
    Productnummer TC4815
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $69.35

    EAN code 4069064014442
    Productnummer 50056207
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    $1630.39

    EAN code 5907057315949
    Productnummer 18-0977
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $44.80

    EAN code 5012759616598
    Productnummer TC3994
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $171.22

    EAN code 4062101291318
    Productnummer 58207701
    Merk METZGER
    Prijs incl. btw.
    $248.35

    EAN code 4041248898222
    Productnummer 919.630
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    $20.63

    EAN code 5905141908916
    Productnummer 26-1710
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $22.88

    EAN code 4040074388860
    Productnummer 70-14 897 0000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $96.53

    EAN code 5907057327355
    Productnummer AC430030
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.49

    EAN code 8718042465641
    Productnummer 342154
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $8.89

    Alternator

    De ALTERNATOR ALFA ROMEO: MITO (955_) 1.3 MULTIJET (955AXH1B, 955AXT1A), MITO (955_ (A6918S) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1