Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E1461
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    KEERRING DIFFER.

    Productnummer: 01031980B
    ART: 01031980B / EAN: 3358960135216

    CORTECO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 17,53
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 0209975047
    MERCEDES-BENZ 0259972747
    MERCEDES-BENZ A0209975047
    MERCEDES-BENZ A0249974747
    MERCEDES-BENZ A0249979847
    MERCEDES-BENZ A0259972747
    Usage nummers
    82031980
    B1BASLDRWSFX7 Simmerring
    CO01031980B
    01031980B
    3
    35896E+12
    422
    422 - AFDICHTINGSMATERIAAL
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024424388
    Productnummer 0 986 473 374
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $91.04

    EAN code 3358960354259
    Productnummer 19034976B
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    $12.71

    EAN code 4047026237795
    Productnummer 0 986 135 527
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $111.44

    EAN code 4047024425002
    Productnummer 0 986 473 443
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $100.33

    EAN code 5905141930412
    Productnummer 70-0288
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $1.55

    EAN code 5905141930122
    Productnummer 70-0259
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $1.48

    EAN code 4013872741939
    Productnummer 802 535
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $12.37

    EAN code 3358960333100
    Productnummer 12015557B
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    $5.65

    EAN code 3358960207418
    Productnummer 19033883B
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    $6.79

    EAN code 4909500800768
    Productnummer 910049
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $17.17

    Shaft Seal, differential

    De KEERRING DIFFER. (01031980B) voorkomt olielekkage in het differentieel en beschermt de interne tandwielen tegen slijtage. Het vervangen van een versleten keerring herstelt de smering en zorgt voor betrouwbare asprestaties. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste keerring te vinden.



    FAQ

    Een asafdichting voor een differentieel is een afdichtingsonderdeel dat wordt geïnstalleerd op de plek waar de aandrijfassen of de ingaande as de differentieelbehuizing in- of uitgaan. De functie ervan is het voorkomen van lekkage van differentieelolie en het beschermen van de interne onderdelen tegen vuil, vocht en andere verontreinigingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de binnen- en buitendiameter, de dikte, het materiaal (zoals NBR, FKM of PTFE), de temperatuurbestendigheid, de drukbestendigheid en de compatibiliteit met het differentieel. Het moet bestand zijn tegen rotatie, belasting en blootstelling aan tandwielolie.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige aandrijf- en afdichtingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1