Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    AED11
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Binnenste stuurstang

    Productnummer: 3008245
    ART: 3008245 / EAN: 3660872307880

    SASIC
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 37,84
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4040074123652
    Productnummer 16-16 030 7046
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 16,93

    EAN code 5010874754010
    Productnummer RE-AX-7046
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 19,25

    EAN code 4014870435103
    Productnummer 840 0188 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 17,07

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    RENAULT 7701468272
    RENAULT 7701468273
    RENAULT 7701469517
    RENAULT 7701469569
    RENAULT 7701469570
    RENAULT 7701469571
    RENAULT 7701469572
    Usage nummers
    SAS3008245
    3008245
    3
    66087E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4082300252743
    Productnummer 6PU 009 163-341
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $25.13

    EAN code 4027816120254
    Productnummer 12025
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $16.52

    Op voorraad

    EAN code 7316574556885
    Productnummer VKJC 5996
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $168.33

    Op voorraad

    EAN code 5901619594728
    Productnummer 47-0191
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $182.11

    EAN code 5901619509265
    Productnummer 69-0558
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.05

    EAN code 4549762315480
    Productnummer RA5385
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $43.42

    EAN code 4040074600498
    Productnummer 616 060 0014
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $15.55

    EAN code 4040074633625
    Productnummer 30-13 220 0012
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $37.39

    EAN code 7316582007447
    Productnummer VKJC 1613
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $161.87

    EAN code 3165143235416
    Productnummer 0 580 464 084
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $130.88

    Inner Tie Rod

    De Binnenste stuurstang (3008245) verbindt het stuurhuis met de stuurinrichting voor nauwkeurige wielcontrole. Door deze te vervangen door een Porza-kwaliteit binnenste spoorstang wordt de stuurprecisie en de rijveiligheid hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1