Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    FED5D
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Binnenste stuurstang

    Productnummer: 840 0283 10
    ART: 840 0283 10 / EAN: 4014870426408

    Schaeffler FAG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 17,56
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5703858853587
    Productnummer 5033674
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 19,58

    EAN code
    Productnummer 206 899
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    € 12,33

    EAN code 4027816292333
    Productnummer 29233
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 23,72

    EAN code 4027816283713
    Productnummer 28371
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 20,91

    EAN code 4027816278078
    Productnummer 27807
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 21,07

    EAN code 4040074472927
    Productnummer 616 031 0012
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 22,24

    EAN code 3322937434978
    Productnummer JAR947
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 19,34

    EAN code 4044197418633
    Productnummer OP-AX-5162
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 20,23

    EAN code 4044197418640
    Productnummer OP-AX-5163
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 19,12

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 16 03 264 , 1603264
    OPEL 16 03 265 , 1603265
    OPEL 16 03 268 , 1603268
    OPEL 16 03 357 , 1603357
    OPEL 16 03 358 , 1603358
    OPEL 16 03 359 , 1603359
    OPEL 1603264
    OPEL 1603265
    OPEL 1603268
    OPEL 1603357
    OPEL 1603358
    OPEL 1603359
    OPEL 93181229
    OPEL 93181230
    OPEL 93181662
    OPEL 93189669
    OPEL 93189670
    VAUXHALL 16 03 268 , 1603268
    VAUXHALL 16 03 359 , 1603359
    VAUXHALL 1603268
    VAUXHALL 1603359
    VAUXHALL 93181230
    VAUXHALL 93181662
    VAUXHALL 93189669
    VAUXHALL 93189670
    Usage nummers
    840 0283 10

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759301685
    Productnummer LP353
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $10.40

    EAN code 4040074472453
    Productnummer 616 031 0009
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $14.15

    EAN code 4082300149128
    Productnummer 1EL 008 350-011
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $277.15

    EAN code 8430320044071
    Productnummer D4526
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $5.49

    EAN code 4040074344712
    Productnummer 214 899 0021
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $38.39

    EAN code 4027816426165
    Productnummer 42616
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $83.11

    Op voorraad

    EAN code 4027816231677
    Productnummer 23167
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $89.57

    EAN code 4054224162804
    Productnummer 16280
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $25.27

    EAN code 4010858481575
    Productnummer 3PK815
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $6.40

    Op voorraad

    EAN code 5414465376979
    Productnummer KP35600XS
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $152.57

    Inner Tie Rod

    De Binnenste stuurstang (840 0283 10) verbindt het stuurhuis met de stuurinrichting voor nauwkeurige wielcontrole. Door deze te vervangen door een Porza-kwaliteit binnenste spoorstang wordt de stuurprecisie en de rijveiligheid hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1