Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    40CD2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Bougie

    Productnummer: XU24EPR-U
    ART: XU24EPR-U / EAN: 042511033122

    DENSO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 11,93
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024115439
    Productnummer 0 242 135 515
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 4,95

    EAN code 4047024558588
    Productnummer 0 242 140 519
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 5,94

    EAN code 4027816134039
    Productnummer 13403
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 3,58

    EAN code 042511053090
    Productnummer IXU24
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 19,38

    EAN code 042511053045
    Productnummer IK20
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 19,54

    EAN code 042511053052
    Productnummer IW16
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 14,90

    EAN code 042511047082
    Productnummer IW16TT
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 14,37

    EAN code 4044197463404
    Productnummer OE199/T10
    Merk CHAMPION
    Prijs incl. btw.
    € 2,40

    EAN code 0425110470206
    Productnummer IK20TT
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 13,46

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    BMW BMW
    FIAT FIAT
    KTM KTM
    LANCIA LANCIA
    MASERATI MASERATI
    TVR TVR
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MS851484
    MITSUBISHI MS851488
    SUZUKI 09482-00378 , 0948200378
    SUZUKI 09482-00379 , 0948200379
    SUZUKI 09482-00450 , 0948200450
    SUZUKI 09482-00451 , 0948200451
    SUZUKI 09482-00453 , 0948200453
    LANCIA 46481273
    FIAT 46144731
    FIAT 46461873
    FIAT 46531917
    FIAT 46531919
    FIAT 46750545
    ALFA ROMEO 46484273
    BMW 12 12 7 677 560 , 12127677560
    BMW 12 12 7 690 603 , 12127690603
    BMW 12 12 7 728 634 , 12127728634
    BMW 7 677 560 , 7677560
    BMW 7 690 603 , 7690603
    BMW 7 728 634 , 7728634
    TOYOTA 90098-74051 , 9009874051
    SUBARU 22401-KA310 , 22401KA310
    DUCATI 670.4.007.1A , 67040071A
    HARLEY-DAVIDSON 10R12A
    HARLEY-DAVIDSON 10R12X
    HARLEY-DAVIDSON 2767101K
    MASERATI CND96875
    Usage nummers
    3312
    XU24EPR-U
    5
    90117E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5704651676106
    Productnummer 73-0189
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $161.44

    EAN code 5903364334451
    Productnummer 27-4036
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $90.79

    EAN code 3276429765579
    Productnummer 1100029
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $93.53

    Spark Plug

    De Bougie (XU24EPR-U) ontsteekt het lucht-brandstofmengsel voor soepele en efficiënte motorprestaties. Het vervangen van versleten bougies herstelt het vermogen, het brandstofverbruik en een betrouwbare ontsteking. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste bougies te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1