Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    0AE11
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Brandstoffilter

    Productnummer: FF110
    ART: FF110 / EAN:

    FLEETGUARD
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 49,27
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 0742330042649
    Productnummer P550552
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 18,36

    EAN code 0742330183243
    Productnummer P550540
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 18,86

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 73025265
    FIAT 7302565
    FIAT 74326239
    FIAT 74362633
    FIAT 74362639
    FIAT 74377149
    FIAT 74637714
    FORD 6438468
    AC TP510
    AC TP512
    AC TP514
    AC TP540X
    CHRYSLER 8764949
    GMC 2192855
    GMC 3234142
    GMC 3244142
    GMC 3249665
    GMC 3281672
    GMC 3291672
    GMC 3309604
    GMC 42680
    GMC 5179839
    GMC 5192802
    GMC 5192808
    GMC 5192855
    GMC 5198838
    GMC 5199838
    GMC 5199839
    GMC 5571269
    GMC 5573262
    GMC 5573264
    GMC 5573266
    GMC 5573614
    GMC 5573754
    GMC 5573950
    GMC 5574506
    GMC 5574508
    GMC 5574515
    GMC 5574917
    GMC 5577945
    GMC 8299457
    MICRO PM1175
    RENAULT TRUCKS 3139661
    JOHN DEERE AR29583R
    JOHN DEERE AU42728
    CASE IH 182855H1
    CASE IH 432419R91
    CASE IH L31240
    MASSEY FERGUSON 765925M91
    POCLAIN 150548
    DAVID BROWN DE64478
    DAVID BROWN DE67714
    CLARK 5573062
    CLARK 60024228
    CLARK 60024229
    CLARK 940095
    CLARK 940221
    CLARK 940272
    CLARK 94095
    CLARK 944475
    CLARK 945445
    CLARK 945625
    EATON 6951127
    ALLIS-CHALMERS 13736
    ALLIS-CHALMERS 24920
    ALLIS-CHALMERS 25265
    ALLIS-CHALMERS 4052172
    ALLIS-CHALMERS 4055920
    ALLIS-CHALMERS 413130
    ALLIS-CHALMERS 436233
    ALLIS-CHALMERS 4367714
    ALLIS-CHALMERS 4367868
    ALLIS-CHALMERS 4371165
    ALLIS-CHALMERS 438888
    ALLIS-CHALMERS 4388888
    ALLIS-CHALMERS 639213
    ALLIS-CHALMERS 69948
    ATLAS COPCO 9709007500
    ATLAS COPCO 9710063301
    ATLAS COPCO 97110130
    CATERPILLAR 1L8644
    CATERPILLAR 3R2251
    CATERPILLAR 9Y4410
    GALION 88913
    GALION D88913
    HYSTER 200790
    HYSTER 5678
    HYSTER 5878
    INGERSOLL-RAND 35290568
    INGERSOLL-RAND 52261443
    INGERSOLL-RAND 92092287
    KOMATSU 88913
    RICHIER 552442385
    WHITE 109342
    WHITE 609080AS
    WHITE 7A5351
    WHITE 892975
    WHITE BM23097
    WHITE S3062A
    WAUKESHA 117370
    WAUKESHA 117370A
    WAUKESHA 151134
    WAUKESHA 151137
    WAUKESHA 155702
    WAUKESHA 162289A
    WAUKESHA 167084A
    WAUKESHA 5678
    CUMMINS 104790
    CUMMINS 113726
    CUMMINS 1490456
    CUMMINS 1490955
    CUMMINS 1491183
    CUMMINS 149849
    CUMMINS 149955
    CUMMINS 149P456
    CUMMINS 149P849
    CUMMINS S30621
    CUMMINS S3062A
    FIATALLIS 252651
    FIATALLIS 436263339
    FIATALLIS 49952658
    FIATALLIS 631818
    FIATALLIS 6318281
    FIATALLIS 70013736
    FIATALLIS 70024920
    FIATALLIS 70025265
    FIATALLIS 70055968
    FIATALLIS 70059898
    FIATALLIS 70436233
    FIATALLIS 70438888
    FIATALLIS 70699948
    FIATALLIS 74367868
    FIATALLIS 74388888
    FIATALLIS DE62633
    FIATALLIS DE62833
    FIATALLIS DE64473
    FIATALLIS DE64478
    FIATALLIS DE65874
    FIATALLIS DE66270
    FIATALLIS DE67515
    FIATALLIS DE67575
    FIATALLIS DE67714
    DYNAPAC 5574261
    MACK 83SB15
    MACK BM23097
    MACK S3062A
    PACCAR 1046Z119
    PACCAR 1046Z99
    STERLING S3062A
    KENWORTH KW110
    EUCLID 123239
    EUCLID 128239
    EUCLID 22680
    EUCLID 44268
    EUCLID 540X
    EUCLID 9042680
    EUCLID 9044268
    PETERBILT PB110
    benfra 40143
    eimco VFA106
    flxible corporation 5192855
    flxible corporation 9717392
    flxible corporation 975205231
    flxible corporation S3062A
    briggs & stratton BP14
    briggs & stratton BP308
    briggs & stratton BR32
    kohler (rehlko) 12080
    kohler (rehlko) 286623
    fmc 3A10503
    carrier 300013401
    international harvester 191441H1
    international harvester 191443
    international harvester 272895
    international harvester 272895R91
    international harvester 54461
    Usage nummers
    FF110
    FF0011000

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5907558539141
    Productnummer 19-0762
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $29.39

    EAN code 5294512100906
    Productnummer SP-897
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    $6.80

    EAN code 4016987167489
    Productnummer 540126033K262
    Merk VARTA
    Prijs incl. btw.
    $83.05

    EAN code 5901619507902
    Productnummer 540406034 D722
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $67.48

    EAN code
    Productnummer 100 053
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $0.68

    EAN code 4027816171980
    Productnummer 17198
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $18.67

    Op voorraad

    EAN code 4011558083397
    Productnummer W 9072
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $19.78

    Fuel Filter

    The Brandstoffilter (FF110) removes contaminants from fuel to protect injectors and ensure smooth engine operation. Replacing a clogged filter restores performance and fuel efficiency. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een brandstoffilter is een onderdeel van het brandstofsysteem dat vuil, roest en andere verontreinigingen uit de brandstof verwijdert voordat deze de motor bereikt. De functie ervan is om een schone brandstoftoevoer te garanderen, de injectoren en andere gevoelige onderdelen te beschermen en tegelijkertijd een efficiënte verbranding en optimale motorprestaties te behouden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filtratie-efficiëntie (micronwaarde), de doorstroomcapaciteit, de filterafmetingen en de compatibiliteit met benzine- of dieselsystemen. Brandstoffilters worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig papier of synthetisch materiaal dat is ontworpen om fijne deeltjes op te vangen en tegelijkertijd voldoende brandstofdoorvoer mogelijk te maken. Ze moeten bestand zijn tegen de brandstofdruk en temperaturen die doorgaans variëren van -30 °C tot +120 °C.

    Vervanging is noodzakelijk bij regelmatige onderhoudsbeurten of wanneer er tekenen optreden zoals verminderde motorprestaties, startproblemen of vervuiling van het brandstofsysteem. Een verstopt brandstoffilter kan de brandstoftoevoer belemmeren en leiden tot een slechte werking van de motor of schade aan onderdelen van het brandstofsysteem.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat het brandstoffilter de juiste maat, het juiste type en de juiste prestaties voor uw brandstofsysteem heeft, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige brandstofsysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen, met betrouwbare verzending door heel Europa.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1