Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F6FBB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    BRANDSTOFFILTER

    Productnummer: P551026
    ART: P551026 / EAN: 0742330967973

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 52,55
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024399358
    Productnummer F 026 402 038
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 25,98

    EAN code 4027816294542
    Productnummer 29454
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 21,26

    EAN code 4027816495574
    Productnummer 49557
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 17,86

    EAN code 4011558935504
    Productnummer PL 420 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 33,13

    EAN code 4011558954109
    Productnummer WK 1080/7 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 38,57

    EAN code 4040074472866
    Productnummer 014 323 0008
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 14,81

    EAN code
    Productnummer P550778
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 45,98

    EAN code 765809337824
    Productnummer 33782
    Merk WIX FILTERS
    Prijs incl. btw.
    € 71,39

    EAN code 4011558958107
    Productnummer WK 1176 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 58,78

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
     SETRA
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 111100683
    VOLVO 11110474
    VOLVO 11110683
    MERCEDES-BENZ 0004770103
    MERCEDES-BENZ 4760927201
    MERCEDES-BENZ 9604770003
    MERCEDES-BENZ A3760927301KZ
    MERCEDES-BENZ A4760927201
    MERCEDES-BENZ A9604770003
    HYUNDAI 3194552161
    DAEWOO 65125015021
    DAEWOO K1006529
    DAIMLER 4700469
    DAIMLER A0004700469
    IVECO 2997378
    IVECO 42554067
    IVECO 504166113
    IVECO 504272431
    IVECO 5801620130
    MAN 51125017288
    MAN 51125030051
    MAN 51125030052
    MAN 51125036000
    RENAULT TRUCKS 7420754418
    HITACHI 263J227001
    JOHN DEERE RE522689
    DEUTZ 2113151
    BOMAG 05825015
    BOMAG 5825010
    BOMAG 5825015
    LIEBHERR 10032291
    LIEBHERR 10101998
    KRAMER 1000167423
    SANDVIK 56012861
    DOOSAN K1006529
    SOLARIS 0112142450
    xcmg 800105552
    xcmg RCL02003
    Usage nummers
    P551026
    368
    368 - DONALDSON OFF ROAD
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4013872133246
    Productnummer 3151 263 031
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $319.12

    EAN code 5012759492239
    Productnummer TS10291
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $14.44

    EAN code 5903364351595
    Productnummer 26-1823
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.36

    EAN code 4010858999865
    Productnummer CT1203WP1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $151.42

    EAN code 5902659764829
    Productnummer 26-1198
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $8.19

    EAN code 4019064056706
    Productnummer 25670
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    $30.29

    EAN code 8717613043400
    Productnummer DG-004
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $8.06

    Fuel Filter

    The BRANDSTOFFILTER (P551026) removes contaminants from fuel to protect injectors and ensure smooth engine operation. Replacing a clogged filter restores performance and fuel efficiency. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een brandstoffilter is een onderdeel van het brandstofsysteem dat vuil, roest en andere verontreinigingen uit de brandstof verwijdert voordat deze de motor bereikt. De functie ervan is om een schone brandstoftoevoer te garanderen, de injectoren en andere gevoelige onderdelen te beschermen en tegelijkertijd een efficiënte verbranding en optimale motorprestaties te behouden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filtratie-efficiëntie (micronwaarde), de doorstroomcapaciteit, de filterafmetingen en de compatibiliteit met benzine- of dieselsystemen. Brandstoffilters worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig papier of synthetisch materiaal dat is ontworpen om fijne deeltjes op te vangen en tegelijkertijd voldoende brandstofdoorvoer mogelijk te maken. Ze moeten bestand zijn tegen de brandstofdruk en temperaturen die doorgaans variëren van -30 °C tot +120 °C.

    Vervanging is noodzakelijk bij regelmatige onderhoudsbeurten of wanneer er tekenen optreden zoals verminderde motorprestaties, startproblemen of vervuiling van het brandstofsysteem. Een verstopt brandstoffilter kan de brandstoftoevoer belemmeren en leiden tot een slechte werking van de motor of schade aan onderdelen van het brandstofsysteem.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat het brandstoffilter de juiste maat, het juiste type en de juiste prestaties voor uw brandstofsysteem heeft, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige brandstofsysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen, met betrouwbare verzending door heel Europa.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1