Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    BB546
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    BRANDSTOFFILTER

    Productnummer: P552216
    ART: P552216 / EAN: 0742330225608

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 77,97
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224743171
    Productnummer 174317
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 28,40

    EAN code
    Productnummer FS19946
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 113,23

    EAN code 4030776059809
    Productnummer H574WK
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 37,40

    EAN code
    Productnummer FS1216
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 80,61

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 4084262
    HITACHI 4202934
    HITACHI 42029341
    HITACHI 61259037
    HITACHI E4084262
    HITACHI L4202934
    JOHN DEERE 4202934
    LIEBHERR 7364590
    CATERPILLAR 1510240
    KOMATSU 6216749110
    KOMATSU VE0985
    NEW HOLLAND V89112
    CUMMINS 3309437
    CUMMINS 3313304
    TEREX 15267633
    DETROIT DIESEL 550687
    FURUKAWA 1257972H1
    SANY 160603020023A
    SANY 160604020046A
    SANY 60205949
    SANY 60206017
    SANY 60250800
    EUCLID E4084262
    Usage nummers
    P552216
    368
    368 - DONALDSON OFF ROAD
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047025241786
    Productnummer 0 281 004 168
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $110.25

    EAN code 4057635023832
    Productnummer AC 505 001S
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $84.98

    EAN code 4047025240215
    Productnummer 0 258 010 426
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $122.40

    EAN code 4047023031587
    Productnummer 0 258 006 450
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $95.49

    EAN code 4047024816398
    Productnummer 0 258 017 137
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $117.56

    EAN code 4047024830363
    Productnummer 0 258 010 110
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $96.30

    EAN code 4047025123709
    Productnummer 0 258 017 110
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $145.30

    Fuel Filter

    The BRANDSTOFFILTER (P552216) removes contaminants from fuel to protect injectors and ensure smooth engine operation. Replacing a clogged filter restores performance and fuel efficiency. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een brandstoffilter is een onderdeel van het brandstofsysteem dat vuil, roest en andere verontreinigingen uit de brandstof verwijdert voordat deze de motor bereikt. De functie ervan is om een schone brandstoftoevoer te garanderen, de injectoren en andere gevoelige onderdelen te beschermen en tegelijkertijd een efficiënte verbranding en optimale motorprestaties te behouden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filtratie-efficiëntie (micronwaarde), de doorstroomcapaciteit, de filterafmetingen en de compatibiliteit met benzine- of dieselsystemen. Brandstoffilters worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig papier of synthetisch materiaal dat is ontworpen om fijne deeltjes op te vangen en tegelijkertijd voldoende brandstofdoorvoer mogelijk te maken. Ze moeten bestand zijn tegen de brandstofdruk en temperaturen die doorgaans variëren van -30 °C tot +120 °C.

    Vervanging is noodzakelijk bij regelmatige onderhoudsbeurten of wanneer er tekenen optreden zoals verminderde motorprestaties, startproblemen of vervuiling van het brandstofsysteem. Een verstopt brandstoffilter kan de brandstoftoevoer belemmeren en leiden tot een slechte werking van de motor of schade aan onderdelen van het brandstofsysteem.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat het brandstoffilter de juiste maat, het juiste type en de juiste prestaties voor uw brandstofsysteem heeft, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige brandstofsysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen, met betrouwbare verzending door heel Europa.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1