Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    28982
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Brandstofpomp

    Productnummer: FE0439-12B1
    ART: FE0439-12B1 / EAN: 5012759455531

    DELPHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 41,14
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5907558526745
    Productnummer 43-0071
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 19,80

    EAN code 3165143511374
    Productnummer 0 580 314 067
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 165,26

    EAN code 4028977708510
    Productnummer 7.02701.70.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 106,53

    EAN code 8001063851808
    Productnummer 313011300029
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 35,39

    EAN code 8001063955117
    Productnummer 313011300042
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 35,07

    EAN code 8001063747941
    Productnummer 313011300053
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 48,30

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 3501615
    VOLVO 3501619
    VOLVO 9135418
    VOLVO 9135419
    VOLVO 9135605
    VOLVO 9438756
    VOLVO 9438759
    VOLVO 9470674
    VOLVO 9480152
    Usage nummers
    FE0439-12B1
    5
    01276E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5050063060737
    Productnummer ADM58540
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $12.94

    EAN code 5901619507551
    Productnummer 72-2313
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.00

    EAN code 5012759985700
    Productnummer FE0736-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $33.23

    EAN code 5902659730961
    Productnummer 27-0580
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.75

    EAN code 4054224063323
    Productnummer 106332
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $4.77

    Op voorraad

    EAN code 4027816494942
    Productnummer 49494
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $47.07

    Op voorraad

    EAN code 4005108950130
    Productnummer 600 0199 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $466.74

    EAN code 5907558575064
    Productnummer 72-1764
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.39

    EAN code 4082300787863
    Productnummer 4RA 933 332-571
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $3.51

    EAN code 4013872555918
    Productnummer 3000 951 031
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $416.32

    Fuel Pump

    De Brandstofpomp (FE0439-12B1) zorgt voor een stabiele brandstofdruk en -doorstroming in de motor. Het vervangen van een versleten pomp herstelt een soepele werking, betrouwbaar starten en efficiënte verbranding.



    FAQ

    Een brandstofpomp is een onderdeel van het brandstofsysteem van een voertuig dat brandstof vanuit de tank naar de motor transporteert. De functie ervan is om een constante brandstofstroom met de juiste druk te leveren, zodat een goede verbranding gegarandeerd is en de motor efficiënt en betrouwbaar kan draaien.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de werkdruk (gemeten in bar of psi), het debiet, de spanning (doorgaans 12V), het montagetype (in de tank of in de leiding) en de compatibiliteit met het brandstofsysteem (benzine of diesel). Brandstofpompen moeten bestand zijn tegen continu gebruik, blootstelling aan brandstof en temperaturen die doorgaans variëren van -40°C tot +120°C, terwijl ze consistente prestaties leveren.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de brandstofpomp defect raakt of de juiste brandstofdruk niet kan handhaven. Veelvoorkomende symptomen zijn startproblemen, afslaan van de motor, verminderd vermogen, ongebruikelijke geluiden uit de brandstoftank of een slechte acceleratie. Een defecte brandstofpomp kan leiden tot een onregelmatige brandstoftoevoer en problemen met de motorprestaties.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de brandstofpomp voldoet aan de eisen van het brandstofsysteem van uw voertuig, inclusief druk, debiet en installatietype.

    Porza levert hoogwaardige brandstofsysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en betrouwbare toegang tot essentiële onderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1