Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    78AEC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Bus, asbalk

    Productnummer: 214 710 0009/HD
    ART: 214 710 0009/HD / EAN: 4040074274293

    MEYLE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 25,81
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816493815
    Productnummer 49381
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 20,61

    EAN code 4054224765241
    Productnummer 176524
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 16,50

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 51725622
    FIAT 51808684
    FIAT 52019133
    FIAT 52044307
    FIAT 52051193
    FIAT 52094869
    JEEP 68198289AA
    JEEP 68201314AA
    JEEP 68333284AA
    JEEP 68417207AA
    JEEP K68198289AA
    JEEP K68201314AA
    JEEP K68333284AA
    JEEP K68417207AA
    Usage nummers
    MAB0217HD
    214 710 0009/HD
    4
    04007E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8112000017352
    Productnummer R6348/RCR
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $10.80

    EAN code 5710476445391
    Productnummer 8180 11228
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $25.20

    EAN code 4047437351394
    Productnummer 34513 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $22.54

    EAN code 4013872560394
    Productnummer 802 382
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $18.29

    EAN code 3165142982236
    Productnummer 0 440 008 069
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $197.75

    EAN code 4909500800942
    Productnummer 910058
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $16.18

    EAN code 7316579329446
    Productnummer VKJC 4251
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $220.54

    Op voorraad

    EAN code 5902275531690
    Productnummer TED53169
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $9.41

    EAN code 5907558501261
    Productnummer 49-0116
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $21.06

    EAN code 4014870401467
    Productnummer 818 0217 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $9.86

    Bushing, axle beam

    De Bus, asbalk (214 710 0009/HD) dempt de bewegingen van de ophanging en verbetert de rijstabiliteit. Het vervangen van versleten bussen herstelt het comfort, de controle en de juiste wieluitlijning.

    Meyle is een vertrouwd Duits merk dat bekend staat om hoogwaardige aftermarket-auto-onderdelen en duurzame en nauwkeurig ontworpen componenten biedt voor een breed scala aan voertuigen. Met een sterke focus op betrouwbaarheid en innovatie zijn Meyle-onderdelen ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen OEM-normen. Of het nu gaat om ophanging, remmen of motorcomponenten, Meyle garandeert langdurige prestaties en een perfecte pasvorm voor uw voertuig.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1