Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A2D45
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    COMPRESSOR, AIRCO

    Productnummer: ACP 1388 000P
    ART: ACP 1388 000P / EAN: 4057635039475

    MAHLE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 768,23
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141958898
    Productnummer AC130209
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 60,71

    EAN code 5707286438705
    Productnummer 890589
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 491,96

    EAN code 5704651612012
    Productnummer 51-1002
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 369,01

    EAN code 8720653424924
    Productnummer 090.595.071.020
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 842,86

    EAN code 8718042462947
    Productnummer 320327
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 389,56

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    FORD USA FORD USA
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1803117
    FORD 1803383
    FORD 1827082
    FORD 1827683
    FORD 1886650
    FORD 2025223
    FORD 2031037
    FORD 2058176
    FORD 2128118
    FORD 2350354
    FORD 2480053
    FORD DG9H19D629FA
    FORD DG9H19D629FB
    FORD DG9H19D629FC
    FORD DG9H19D629FD
    FORD DG9H19D629FE
    FORD DG9H19D629FF
    FORD DG9H19D629FG
    FORD E1GH19D629FA
    FORD E1GH19D629FB
    FORD E1GH19D629FC
    FORD REDG9H-19D629-FF , REDG9H19D629FF
    FORD USA 2025223
    FORD USA DG9H19D629FE
    Usage nummers
    351339381
    70818082
    8FK 351 339-381
    ACP 1388 000S
    ACP 1388 000P
    4
    05764E+12
    596
    596 - AC COMPRESSOREN TOP
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759376805
    Productnummer SS10746-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $18.67

    EAN code 4028977592171
    Productnummer 181018
    Merk TRW Engine Component
    Prijs incl. btw.
    $10.26

    EAN code 4044197074334
    Productnummer V94378
    Merk AE
    Prijs incl. btw.
    $8.69

    EAN code 4062375251711
    Productnummer V30-3391
    Merk VAICO
    Prijs incl. btw.
    $96.71

    EAN code 5903766344973
    Productnummer 11-1127
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $24.30

    Compressor, air conditioning

    De COMPRESSOR, AIRCO (ACP 1388 000P) laat koelmiddel circuleren en levert krachtige, betrouwbare koelprestaties. Het vervangen van een versleten compressor herstelt het comfort in de cabine en zorgt voor een efficiënte werking van de airconditioning. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste unit te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1