Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    46D72
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Compressor, airconditioning

    Productnummer: 51-0094
    ART: 51-0094 / EAN: 5704651055697

    ELSTOCK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 215,08
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8718042016539
    Productnummer 32208
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 292,75

    EAN code 4027816289142
    Productnummer 1003125
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 225,48

    EAN code 5902659790088
    Productnummer AC330707
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 262,53

    EAN code 4009026971413
    Productnummer ACP 34 000S
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 352,46

    EAN code 5903766318486
    Productnummer AC130003
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 54,21

    EAN code 8720264998791
    Productnummer 090.575.018.040
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 425,10

    EAN code 3276426992466
    Productnummer 699246
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 344,45

    EAN code 5902301004037
    Productnummer 10-0403
    Merk Airstal
    Prijs incl. btw.
    € 267,30

    EAN code 3276426997461
    Productnummer 699746
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 205,34

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    NISSAN NISSAN
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    RENAULT 7703002209
    RENAULT 7711135105
    RENAULT 7711368685
    RENAULT 8200050141
    RENAULT 8200316164
    RENAULT 8200470242
    RENAULT 8200600110
    RENAULT 8200940837
    RENAULT 8671016163
    NISSAN 27630-00Q1E , 2763000Q1E
    NISSAN 27630-00Q2M , 2763000Q2M
    NISSAN 92600-BN701 , 92600BN701
    Usage nummers
    ELS51-0094

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3276427152401
    Productnummer 715240
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $129.19

    EAN code 5411450684842
    Productnummer KT-320B
    Merk AISIN
    Prijs incl. btw.
    $322.45

    EAN code 4029416430580
    Productnummer J3213081
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $101.11

    EAN code 3276428273587
    Productnummer 827358
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $678.08

    EAN code 4011558386108
    Productnummer C 25 710/3
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $56.72

    EAN code 3276428370941
    Productnummer 837094
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $806.89

    EAN code 4040074313657
    Productnummer 014 803 0019
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $73.04

    EAN code
    Productnummer AF4059K
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    $67.21

    EAN code 4005108511621
    Productnummer 535 0155 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $21.78

    EAN code 8001063460246
    Productnummer 712455601110
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $203.80

    Compressor, air conditioning

    De Compressor, airconditioning (51-0094) laat koelmiddel circuleren en levert krachtige, betrouwbare koelprestaties. Het vervangen van een versleten compressor herstelt het comfort in de cabine en zorgt voor een efficiënte werking van de airconditioning. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste unit te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1