Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F633D
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Draagarm/achterwielophanging

    Productnummer: TC2439
    ART: TC2439 / EAN: 5012759475553

    DELPHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 207,59
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816361626
    Productnummer 36162
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 31,21

    EAN code 4027816361596
    Productnummer 36159
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 17,70

    EAN code 4040074576496
    Productnummer 15-16 050 0011
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 226,68

    EAN code 5703858851804
    Productnummer 5011012
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 195,96

    EAN code 4040074576526
    Productnummer 15-14 610 0002
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 20,19

    EAN code 4014870419424
    Productnummer 821 0681 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 258,04

    EAN code 3322937891900
    Productnummer JTC1307
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 214,12

    EAN code 4047437359215
    Productnummer 34786 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    € 295,99

    EAN code 4014870688745
    Productnummer 829 0647 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 14,05

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    Fabrikant Productnummer
    ALFA ROMEO 50704306
    ALFA ROMEO 50706858
    ALFA ROMEO 50707029
    ALFA ROMEO 50707316
    ALFA ROMEO 51795447
    ALFA ROMEO 51805471
    ALFA ROMEO 51842925
    ALFA ROMEO 6001070718
    ALFA ROMEO 71746515
    ALFA ROMEO 71746517
    ALFA ROMEO 71749327
    Usage nummers
    TC2439
    5
    01276E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5294515818334
    Productnummer MD-3021
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    $14.65

    EAN code 5905993063177
    Productnummer 212-19B4L-AE
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $20.05

    EAN code 4054224865132
    Productnummer 186513
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $144.00

    Op voorraad

    EAN code 3276425745971
    Productnummer 574597
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $30.96

    EAN code 8033419412333
    Productnummer 88237
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $200.59

    Control/Trailing Arm, wheel suspension

    The Draagarm/achterwielophanging (TC2439) supports suspension geometry and wheel control. Replacing a worn control arm restores handling stability, comfort, and alignment precision.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1