Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C7F40
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Draagarm/achterwielophanging

    Productnummer: 5012541
    ART: 5012541 / EAN: 5703858645175

    NK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 64,38
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5703858648657
    Productnummer 5102524
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 19,97

    EAN code 5703858648640
    Productnummer 5102523
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 26,35

    EAN code 4040074421871
    Productnummer 716 050 0028
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 85,14

    EAN code 4040074288917
    Productnummer 716 610 0003
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 49,83

    EAN code 4047437082908
    Productnummer 26003 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    € 34,15

    EAN code 5012759289389
    Productnummer TC1159
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 72,77

    EAN code 5012759289396
    Productnummer TC1160
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 72,77

    EAN code 4044197330430
    Productnummer FD-SB-2264
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 18,97

    EAN code 4047437373648
    Productnummer 35323 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    € 24,24

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1146131
    FORD 1207448
    FORD 1212808
    FORD 1436095
    FORD 1436170
    FORD 1706971
    FORD 2N11-3051-AE , 2N113051AE
    FORD 2S61-3051-AH , 2S613051AH
    FORD 2S61-3051-AJ , 2S613051AJ
    FORD 2S61-3051-AK , 2S613051AK
    FORD 2S61-3051-DA , 2S613051DA
    FORD Y125613051AH
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4040074363584
    Productnummer 37-16 031 0022
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $22.68

    EAN code 4013872829156
    Productnummer 900 311
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $20.77

    EAN code 4040074560020
    Productnummer 36-16 060 0030/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $19.71

    EAN code 4010858479916
    Productnummer 6PK1635
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $18.07

    EAN code 4027816165071
    Productnummer 16507
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $15.71

    Op voorraad

    EAN code 4082300858501
    Productnummer 6PU 230 048-361
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $18.04

    EAN code 8021787029543
    Productnummer 7PK2035S
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    $21.19

    EAN code 5905141907766
    Productnummer 72-6072
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $30.64

    EAN code 5903364315955
    Productnummer 72-3572
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $39.22

    EAN code 4044197752461
    Productnummer TO-AX-13234
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $16.67

    Control/Trailing Arm, wheel suspension

    The Draagarm/achterwielophanging (5012541) supports suspension geometry and wheel control. Replacing a worn control arm restores handling stability, comfort, and alignment precision.  


    Borg Automotive Newman A/S, Juelstrupparken, Støvring, Denemarken

    +45 96 31 76 00

    info@nk-autoparts.com

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1