Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5D8D8
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    CZUJNIK ABS OPEL T. ASTRA K 1,0-1,6 15- LE/PR

    Productnummer: 6PU 358 251-731
    ART: 6PU 358 251-731 / EAN: 4082300992571

    HELLA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 20,86
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816186113
    Productnummer 1001942
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 14,75

    EAN code 5012759574867
    Productnummer SS20837
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 15,77

    EAN code 5012759662823
    Productnummer SS21325-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 12,46

    EAN code 4040074368299
    Productnummer 614 899 0051
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 20,88

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 13461617
    OPEL 13461618
    OPEL 39002173
    CHEVROLET 13461618
    CHEVROLET 39002173
    VAUXHALL 13461617
    VAUXHALL 39002173
    GENERAL MOTORS 13461617
    GENERAL MOTORS 39002173
    GENERAL MOTORS 42686718
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902275553050
    Productnummer TED55305
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $48.38

    EAN code 5710476440488
    Productnummer 8540 28717
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $165.65

    EAN code 4006633504317
    Productnummer 24.3601-1771.5
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    $161.87

    EAN code 8032747470244
    Productnummer 15-1025
    Merk METELLI
    Prijs incl. btw.
    $30.56

    EAN code 5907057344833
    Productnummer 47-0386
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $56.00

    EAN code 4014870844042
    Productnummer 539 0056 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $250.40

    EAN code 5901619539217
    Productnummer 54-0714
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $24.30

    EAN code 4006633477413
    Productnummer 24.0710-2023.3
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    $28.66

    EAN code 5710476443267
    Productnummer 8540 296085
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $127.78

    EAN code 4040074048207
    Productnummer 014 498 0012
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $32.78

    Sensor, wheel speed

    De CZUJNIK ABS OPEL T. ASTRA K 1,0-1,6 15- LE/PR (6PU 358 251-731) biedt nauwkeurige wielsnelheidsgegevens voor veilige en gecontroleerde remprestaties. Het vervangen van een defecte sensor herstelt ABS, tractiecontrole en de algehele voertuigstabiliteit. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste sensor te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1