Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    38B0E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Distributiekettingkit

    Productnummer: VKML 83011
    ART: VKML 83011 / EAN: 7316579010429

    SKF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 395,80
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224019740
    Productnummer 101974
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 259,35

    EAN code 4054224019764
    Productnummer 101976
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 249,77

    EAN code 4054224021200
    Productnummer 102120
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 153,17

    EAN code 4054224746585
    Productnummer 174658
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 51,64

    EAN code 4027816408109
    Productnummer 40810
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 78,19

    EAN code 4027816408116
    Productnummer 40811
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 94,85

    EAN code 5027049356078
    Productnummer TCK194C
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 380,11

    EAN code 5027049328167
    Productnummer TCK195NG
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 211,44

    EAN code 8021787109733
    Productnummer KTC1054
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 207,65

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    IVECO IVECO
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 0829.E4
    CITROËN 0829.E5
    CITROËN 16 112 731 80 , 1611273180
    CITROËN 16 114 323 80 , 1611432380
    PEUGEOT 0829.E4
    PEUGEOT 0829.E5
    PEUGEOT 16 112 731 80 , 1611273180
    PEUGEOT 16 114 323 80 , 1611432380
    FIAT 504161356
    FIAT 5801514998
    FIAT 5801617802
    FIAT 5801617803
    IVECO 5801617802
    IVECO 5801617803
    Usage nummers
    VKPC 82395
    VKPC 83101
    VKML 83011
    7
    31658E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024279551
    Productnummer 0 986 473 384
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $83.11

    Timing Chain Kit

    De Distributiekettingkit (VKML 83011) zorgt voor volledige stabiliteit en synchronisatie van het distributiesysteem. Een Porza-set garandeert een lange levensduur en nauwkeurige kleptiming.



    FAQ

    Een distributiekettingrevisieset is een set onderdelen die gebruikt worden voor het onderhoud of de vervanging van het distributiekettingsysteem van een motor. Deze set bevat doorgaans de distributieketting, kettingspanner, geleiderails, tandwielen en soms afdichtingen of pakkingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de kettinglengte, het aantal schakels, het ontwerp van het tandwiel, het type kettingspanner, de materiaalkwaliteit en de compatibiliteit met de motor. Alle onderdelen moeten nauwkeurig op elkaar afgestemd zijn om de juiste motortiming te garanderen.

    Vervanging is nodig wanneer het distributiekettingensysteem tekenen van slijtage of defecten vertoont. Veelvoorkomende symptomen zijn rammelende geluiden, een verkeerde uitlijning van de motor, slechte prestaties of waarschuwingslampjes. In tegenstelling tot riemen gaan kettingen langer mee, maar moeten ze ook worden vervangen als ze versleten zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1