Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B2D71
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Distributiekettingkit

    Productnummer: 559 0192 30
    ART: 559 0192 30 / EAN: 4014870739805

    Schaeffler INA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 315,79
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816287193
    Productnummer 28719
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 64,84

    EAN code 4054224022313
    Productnummer 102231
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 158,89

    EAN code 4027816476399
    Productnummer 47639
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 110,86

    EAN code 4027816483885
    Productnummer 48388
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 156,16

    EAN code 4027816495543
    Productnummer 49554
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 119,81

    EAN code 5027049304383
    Productnummer TCK118NG
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 175,81

    EAN code 5027049304956
    Productnummer TCK118VVT
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 313,09

    EAN code 5027049310018
    Productnummer TCK118
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 138,11

    EAN code 5027049304390
    Productnummer TCK118WO
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    € 166,13

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DS DS
    MINI MINI
    PEUGEOT PEUGEOT
    VW VW
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 0508.K3 , 0508K3
    CITROËN 0508K3
    CITROËN 0513.C8 , 0513C8
    CITROËN 0513C8
    CITROËN 0805.K1 , 0805K1
    CITROËN 0805K1
    CITROËN 0816.H9 , 0816H9
    CITROËN 0816H9
    CITROËN 0818.29 , 081829
    CITROËN 0818.30 , 081830
    CITROËN 0818.31 , 081831
    CITROËN 081829
    CITROËN 081830
    CITROËN 081831
    CITROËN 0829.G3 , 0829G3
    CITROËN 0829G3
    PEUGEOT 0513.C8 , 0513C8
    PEUGEOT 0513C8
    PEUGEOT 0805.K1 , 0805K1
    PEUGEOT 0805.K3 , 0805K3
    PEUGEOT 0805K1
    PEUGEOT 0805K3
    PEUGEOT 0816.H9 , 0816H9
    PEUGEOT 0816H9
    PEUGEOT 0818.29 , 081829
    PEUGEOT 0818.30 , 081830
    PEUGEOT 0818.31 , 081831
    PEUGEOT 081829
    PEUGEOT 081830
    PEUGEOT 081831
    PEUGEOT 0829.G3 , 0829G3
    PEUGEOT 0829G3
    MINI 11 21 7 588 996 , 11217588996
    MINI 11 31 4 609 483 , 11314609483
    MINI 11 31 7 516 088 , 11317516088
    MINI 11 31 7 534 833 , 11317534833
    MINI 11 31 7 546 697 , 11317546697
    MINI 11 31 7 568 241 , 11317568241
    MINI 11 36 7 545 862 , 11367545862
    MINI 11 36 7 547 955 , 11367547955
    MINI 11217588996
    MINI 11314609483
    MINI 11317516088
    MINI 11317534833
    MINI 11317546697
    MINI 11317568241
    MINI 11367545862
    MINI 11367547955
    MINI 4 609 483 , 4609483
    MINI 4609483
    MINI 7 516 088 , 7516088
    MINI 7 534 833 , 7534833
    MINI 7 545 862 , 7545862
    MINI 7 546 697 , 7546697
    MINI 7 547 955 , 7547955
    MINI 7 568 241 , 7568241
    MINI 7 588 996 , 7588996
    MINI 7516088
    MINI 7534833
    MINI 7545862
    MINI 7546697
    MINI 7547955
    MINI 7568241
    MINI 7588996
    Usage nummers
    559 0192 30
    559019230
    4
    01487E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8430320104225
    Productnummer D8427T
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $14.40

    EAN code 4044688287199
    Productnummer 20 92 8719
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $68.80

    Timing Chain Kit

    The Distributiekettingkit (559 0192 30) maintains complete timing system stability and synchronization. A Porza set guarantees long-term durability and precise valve timing.  



    FAQ

    Een distributiekettingrevisieset is een set onderdelen die gebruikt worden voor het onderhoud of de vervanging van het distributiekettingsysteem van een motor. Deze set bevat doorgaans de distributieketting, kettingspanner, geleiderails, tandwielen en soms afdichtingen of pakkingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de kettinglengte, het aantal schakels, het ontwerp van het tandwiel, het type kettingspanner, de materiaalkwaliteit en de compatibiliteit met de motor. Alle onderdelen moeten nauwkeurig op elkaar afgestemd zijn om de juiste motortiming te garanderen.

    Vervanging is nodig wanneer het distributiekettingensysteem tekenen van slijtage of defecten vertoont. Veelvoorkomende symptomen zijn rammelende geluiden, een verkeerde uitlijning van de motor, slechte prestaties of waarschuwingslampjes. In tegenstelling tot riemen gaan kettingen langer mee, maar moeten ze ook worden vervangen als ze versleten zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1