Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    7A6AD
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Distributiekettingkit

    Productnummer: TCK306
    ART: TCK306 / EAN:

    MOTIVE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 132,10
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047753333296
    Productnummer 21-0512
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 226,92

    EAN code
    Productnummer TCK216
    Merk MOTIVE
    Prijs incl. btw.
    € 135,42

    EAN code 4047753346494
    Productnummer 21-0589
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 330,16

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    HYUNDAI HYUNDAI
    KIA KIA
    Fabrikant Productnummer
    HYUNDAI 2312103010
    HYUNDAI 2432103000
    HYUNDAI 2432103010
    HYUNDAI 2441003000
    HYUNDAI 2443103010
    HYUNDAI 2443203000
    HYUNDAI 2443303001
    KIA 2312103010
    KIA 2432103000
    KIA 2432103010
    KIA 2441003000
    KIA 2443103010
    KIA 2443203000
    KIA 2443303001
    Usage nummers
    MOTTCK306
    TCK306
    0048544888375

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042041364
    Productnummer 58238
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $90.72

    Timing Chain Kit

    The Distributiekettingkit (TCK306) maintains complete timing system stability and synchronization. A Porza set guarantees long-term durability and precise valve timing.  



    FAQ

    Een distributiekettingrevisieset is een set onderdelen die gebruikt worden voor het onderhoud of de vervanging van het distributiekettingsysteem van een motor. Deze set bevat doorgaans de distributieketting, kettingspanner, geleiderails, tandwielen en soms afdichtingen of pakkingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de kettinglengte, het aantal schakels, het ontwerp van het tandwiel, het type kettingspanner, de materiaalkwaliteit en de compatibiliteit met de motor. Alle onderdelen moeten nauwkeurig op elkaar afgestemd zijn om de juiste motortiming te garanderen.

    Vervanging is nodig wanneer het distributiekettingensysteem tekenen van slijtage of defecten vertoont. Veelvoorkomende symptomen zijn rammelende geluiden, een verkeerde uitlijning van de motor, slechte prestaties of waarschuwingslampjes. In tegenstelling tot riemen gaan kettingen langer mee, maar moeten ze ook worden vervangen als ze versleten zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1