Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    28D9D
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Distributieriemset

    Productnummer: 530 0326 10
    ART: 530 0326 10 / EAN: 4005108308344

    Schaeffler INA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 60,98
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316577654229
    Productnummer VKM 77500
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 26,38

    EAN code 8021787518368
    Productnummer 94296
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 18,89

    EAN code 5050063676037
    Productnummer ADD67603
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 28,36

    EAN code 5050063673012
    Productnummer ADD67301
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 69,74

    EAN code 4010858021191
    Productnummer CT740
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 21,83

    EAN code 7316577648075
    Productnummer VKMA 97501
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 50,37

    EAN code 4005108308351
    Productnummer 530 0327 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 55,51

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DAIHATSU DAIHATSU
    Fabrikant Productnummer
    DAIHATSU 13505-87102 , 1350587102
    DAIHATSU 13505-87102-000 , 1350587102000
    DAIHATSU 1350587102
    DAIHATSU 1350587102000
    DAIHATSU 13568-87101 , 1356887101
    DAIHATSU 13568-87102 , 1356887102
    DAIHATSU 13568-87105 , 1356887105
    DAIHATSU 13568-87107 , 1356887107
    DAIHATSU 13568-87181 , 1356887181
    DAIHATSU 13568-87181-000 , 1356887181000
    DAIHATSU 13568-87182 , 1356887182
    DAIHATSU 1356887101
    DAIHATSU 1356887102
    DAIHATSU 1356887105
    DAIHATSU 1356887107
    DAIHATSU 1356887181
    DAIHATSU 1356887181000
    DAIHATSU 1356887182
    Usage nummers
    530 0326 10
    530032610
    4
    00511E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903766322650
    Productnummer AC230029
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $52.15

    EAN code 3322938213589
    Productnummer JAR1286
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $21.98

    EAN code 4047437378841
    Productnummer 26704 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $16.96

    EAN code 5903766323435
    Productnummer AC230157
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $65.00

    EAN code 4027816118534
    Productnummer 11853
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $13.57

    Op voorraad

    EAN code 0742330009895
    Productnummer P119372
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $51.86

    EAN code 4047024937819
    Productnummer 0 445 010 322
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $886.28

    EAN code 7316572885017
    Productnummer VKJC 5441
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $151.54

    EAN code 5903766323428
    Productnummer AC230156
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $47.25

    EAN code 7316579329583
    Productnummer VKJC 8984
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $133.96

    Timing Belt Kit

    De Distributieriemset (530 0326 10) synchroniseert de timingcomponenten van de motor voor een nauwkeurige regeling van de verbranding. Een Porza-kwaliteitskit garandeert betrouwbare prestaties en voorkomt catastrofale timingfouten.



    FAQ

    Een distributieriemset is een set onderdelen die gebruikt worden voor het onderhoud van het distributiesysteem van de motor. Deze set bevat doorgaans de distributieriem, een spanrol, looprollen en soms extra bevestigingsmaterialen zoals bouten of afdichtingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de riemlengte, het tandprofiel, het aantal tanden, het type spanrol, het ontwerp van de poelie en de compatibiliteit met de motor. Alle componenten moeten nauwkeurig op elkaar afgestemd zijn om de juiste motortiming te garanderen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Replacement is recommended at manufacturer-specified intervals or when signs of wear appear. Common symptoms include unusual noises, belt wear, or engine performance issues. Preventive replacement is important to avoid serious engine damage.

    Porza provides high-quality engine components with fast delivery across Europe and options for online ordering or in-store pickup.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1