Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A2EF4
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dop, koelvloeistofreservoir

    Productnummer: RC0009
    ART: RC0009 / EAN: 3531650022519

    CALORSTAT by Vernet
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 9,86
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5902659752987
    Productnummer 28-0392
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 6,15

    EAN code 5903766355528
    Productnummer 77-0139
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 20,30

    EAN code 8033419084202
    Productnummer 2036014
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 8,06

    EAN code 8035276447893
    Productnummer 43030
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    € 0,50

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1000249
    FORD 1025558
    FORD 1049625
    FORD 1078160
    FORD 1100189
    FORD 1230968
    FORD 4098431
    FORD 97BB8K218DA
    FORD 97BB8K218DB
    FORD 97BB8K218DC
    FORD 98BB8100AA
    FORD 98BB8100AB
    FORD YL848100AA
    FORD YL8Z8100AA
    MAZDA YF0915205
    MERCURY YL8Z8100AA
    Usage nummers
    VERC0009
    RC0009
    3
    53165E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code
    Productnummer 119 674
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $97.34

    EAN code 4040074295922
    Productnummer 025 244 5218/PD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $57.15

    EAN code 4047026416626
    Productnummer 0 986 424 625
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $41.62

    EAN code 4044688648471
    Productnummer 99 13 3750
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $32.36

    EAN code 5907558595642
    Productnummer 72-2082
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.90

    EAN code 4014870593506
    Productnummer 529 0506 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $44.60

    EAN code 5710476376671
    Productnummer 8500 13400
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $29.32

    EAN code 4027816096719
    Productnummer 09671
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $7.27

    Op voorraad

    EAN code 5902275105051
    Productnummer 00659932
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $7.79

    EAN code 5905141968200
    Productnummer 58-0372
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $32.20

    Cap, coolant tank

    Het Dop, koelvloeistofreservoir (RC0009) reservoir slaat uitzettende koelvloeistof op en zorgt voor een stabiele systeemdruk. Door het reservoir te vervangen worden lekkages voorkomen en betrouwbare koelprestaties gegarandeerd.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1