Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    899A0
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Drijfstanglager

    Productnummer: 71-5140/4 STD
    ART: 71-5140/4 STD / EAN: 4060426454425

    GLYCO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 151,70
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
     FUSO (MITSUBISHI)
    IVECO IVECO
    MITSUBISHI MITSUBISHI
     MULTICAR
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    IVECO 500086847
    IVECO 5802884469
    IVECO 5802884471
    IVECO 5802884476
    IVECO 5802884483
    IVECO 5802884487
    IVECO 5802884488
    Usage nummers
    71-5140/4
    71-5140/4 STD
    4
    06043E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224838327
    Productnummer 183832
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $108.90

    Op voorraad

    EAN code 4044197441280
    Productnummer ME-LS-5595
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $18.86

    EAN code 4027816224198
    Productnummer 22419
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $23.54

    Op voorraad

    EAN code
    Productnummer LF9009
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    $84.87

    EAN code 4054224798003
    Productnummer 179800
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.71

    Op voorraad

    EAN code 7895851023772
    Productnummer 9730110000
    Merk WABCO
    Prijs incl. btw.
    $52.42

    EAN code 5412571010855
    Productnummer 5360XS
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $29.84

    EAN code 4027816298342
    Productnummer 29834
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $14.67

    Op voorraad

    EAN code 3660872361295
    Productnummer 4005147
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    $10.89

    EAN code
    Productnummer 302 346
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $46.92

    Op voorraad

    Connecting Rod Bearing Shell

    De Drijfstanglager (71-5140/4 STD) brengt de zuigerkracht met hoge structurele integriteit over op de krukas. Een Porza-drijfstang herstelt de nauwkeurige bewegingscontrole en de duurzaamheid van de motor op lange termijn.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1