Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    82370
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Drijfstanglagerset

    Productnummer: 37087600
    ART: 37087600 / EAN: 4028977894923

    KOLBENSCHMIDT
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 48,40
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4009026878774
    Productnummer 007 PL 20485 200
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 8,30

    EAN code 4028977894985
    Productnummer 37098600
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    € 70,59

    EAN code 4044197425853
    Productnummer 71-3994 STD
    Merk GLYCO
    Prijs incl. btw.
    € 12,46

    EAN code 4028977944147
    Productnummer 37166600
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    € 159,21

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CADILLAC CADILLAC
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 71728417
    FIAT 71728418
    FIAT 71728419
    FIAT 71752782
    ALFA ROMEO 71752782
    ALFA ROMEO 71752783
    ALFA ROMEO 71752784
    OPEL 6 22 096 , 622096
    OPEL 6 22 166 , 622166
    OPEL 93189789
    OPEL 93197226
    Usage nummers
    37 087 600
    37087600
    4
    02898E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759994993
    Productnummer TC5178
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $124.52

    EAN code 5012759347478
    Productnummer TC1324
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $18.45

    EAN code 5907558504675
    Productnummer 26-0132
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.03

    EAN code 5902129027638
    Productnummer S3143
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $141.14

    EAN code 4059923041375
    Productnummer 3000 990 591
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $114.24

    EAN code 4054224024683
    Productnummer 102468
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $4.77

    EAN code 5907558547443
    Productnummer 72-1411
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.31

    EAN code 4014870432362
    Productnummer 840 1061 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $16.47

    EAN code 5027049273955
    Productnummer TCK42
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    $356.24

    EAN code 4054224780329
    Productnummer 178032
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $37.51

    Op voorraad

    Connecting Rod Bearing Shell Set

    De Drijfstanglagerset (37087600) ondersteunt de krukas voor een soepele en betrouwbare motorrotatie. Het vervangen van versleten lagers herstelt de oliedruk en voorkomt interne motorschade.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1