Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4CBDC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Drukregelklep, common rail-systeem

    Productnummer: 9191E
    ART: 9191E / EAN: 8033419441401

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 156,47
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code
    Productnummer 81.049
    Merk FISPA
    Prijs incl. btw.
    € 30,63

    EAN code 4027816279792
    Productnummer 27979
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 175,50

    EAN code 8033419441418
    Productnummer 91922
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 147,95

    EAN code 8033419429355
    Productnummer 9038E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 135,45

    EAN code 8033419437008
    Productnummer 9106
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 178,38

    EAN code 3165143273906
    Productnummer F 00R 0P1 466
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 3,21

    EAN code 8033419436704
    Productnummer 9103E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 160,00

    EAN code 8033419436469
    Productnummer 9101E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 131,09

    EAN code 8033419439484
    Productnummer 9155
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 1.738,13

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 6110780549
    MERCEDES-BENZ 6120700101
    MERCEDES-BENZ A6110780549
    MERCEDES-BENZ A6120700101
    OPEL 06235916
    OPEL 093182232
    OPEL 6235916
    OPEL 93182232
    CHRYSLER 05139699AA
    CHRYSLER 5139699AA
    DODGE R5142257AA
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4082300567557
    Productnummer 2SK 009 477-091
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $112.55

    EAN code 4047024115552
    Productnummer 0 242 236 562
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $8.22

    EAN code 4044688404572
    Productnummer 50 94 0457
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $101.77

    EAN code 3276425935198
    Productnummer 593519
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $21.06

    EAN code 4082300217445
    Productnummer 9EL 964 951-001
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $67.27

    EAN code 4027816216667
    Productnummer 21666
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $27.58

    Op voorraad

    EAN code
    Productnummer 205 629
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $8.82

    EAN code 4054224892367
    Productnummer 189236
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $51.91

    EAN code 4054224030400
    Productnummer 103040
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $49.75

    Op voorraad

    EAN code 4027816404194
    Productnummer 40419
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $8.55

    Op voorraad

    Pressure Control Valve, common rail system

    The Drukregelklep, common rail-systeem (9191E) stabilizes fuel pressure in the common rail system for clean and efficient combustion. Replacing a faulty valve restores strong performance and consistent injection control.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1