Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A6BD0
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo / Alternator

    Productnummer: 505.560.090.050
    ART: 505.560.090.050 / EAN: 8720264352173

    BV PSH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 250,91
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8717613019504
    Productnummer DAN519
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 195,17

    EAN code 4047024613843
    Productnummer 0 986 049 540
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 233,98

    EAN code 5711343160454
    Productnummer F 032 114 706
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 187,42

    EAN code 5705541819122
    Productnummer F 032 113 535
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 170,26

    EAN code 4054224015162
    Productnummer 101516
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 168,53

    EAN code 5704651040013
    Productnummer 28-4917
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 182,49

    EAN code 5902129108016
    Productnummer A6269S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 161,06

    EAN code 5901259405507
    Productnummer A4058
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 151,24

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46748357
    FIAT 51709131
    FIAT 51714791
    FIAT 51859038
    FIAT 51859138
    FIAT 52003532
    FIAT 71721204
    FIAT 71783564
    FIAT 71794079
    FIAT 71795809
    FORD 1535437
    FORD 1673521
    FORD 9S5110346BA
    FORD 9S5110346BB
    FORD 9S51BA
    FORD 9S51BB
    TOYOTA 2706074220
    Usage nummers
    102211-8470+
    A133.084

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042378446
    Productnummer 34537
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $65.90

    EAN code 5707286432994
    Productnummer 87501
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $157.59

    Alternator

    De Dynamo / Alternator (505.560.090.050) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1