Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    652F4
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A0209
    ART: A0209 / EAN: 5901259402605

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 208,37
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5711343382801
    Productnummer F 032 116 334
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 246,17

    EAN code 5705541042025
    Productnummer F 032 112 056
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 150,67

    EAN code 5705541938274
    Productnummer F 032 113 879
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 223,85

    EAN code 5704651032025
    Productnummer 28-3535
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 150,22

    EAN code 5704651035804
    Productnummer 28-3936
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 159,62

    EAN code 5704651037761
    Productnummer 28-4644
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 190,84

    EAN code 5901259400793
    Productnummer A0052
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 206,89

    EAN code 5901259499599
    Productnummer A0413
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 221,20

    EAN code 5901259401530
    Productnummer A0115
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 131,29

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 1204093
    OPEL 1204109
    OPEL 1204160
    OPEL 1204162
    OPEL 13108596
    OPEL 24429105
    OPEL 5470513
    OPEL 6204024
    OPEL 6204236
    OPEL 90506202
    OPEL 90512217
    OPEL 90561168
    OPEL 90561169
    OPEL 9117934
    OPEL 9200959
    OPEL 93174497
    OPEL 93189238
    OPEL 95521451
    GENERAL MOTORS R1530014
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816475606
    Productnummer 47560
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $26.39

    Op voorraad

    EAN code 8001063452777
    Productnummer 351975070100
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $61.81

    EAN code 8050947152838
    Productnummer 313011313355
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $95.49

    EAN code 5903766307534
    Productnummer 82-1397
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $48.24

    EAN code 5704651339209
    Productnummer 86-0198
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $48.56

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A0209) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1