Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A2025
    ART: A2025 / EAN: 5901259403237

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 170,15
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3838922050486
    Productnummer MG 396
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 190,96

    EAN code 5705541037496
    Productnummer F 032 111 267
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 218,07

    EAN code 5901259402940
    Productnummer A2004
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 165,81

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 09120578
    OPEL 1204084
    OPEL 9120606
    OPEL 94332581
    OPEL 9512324
    OPEL 97037724
    OPEL 97074611
    OPEL 97113770
    OPEL 97134762
    OPEL 97134781
    OPEL 97147851
    OPEL 97187655
    OPEL R1030083
    ISUZU 894332581
    ISUZU 8970716110
    ISUZU 8970746110
    ISUZU 8971347620
    ISUZU 8971347810
    ISUZU 8971478510
    ISUZU 8971716110
    ISUZU 8971876550
    ISUZU 8974347620
    HITACHI LR160-446 , LR160446
    HITACHI LR160-446B , LR160446B
    HITACHI LR160-446C , LR160446C
    HITACHI LR160-446E , LR160446E
    Usage nummers
    LR160446
    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A2025) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1