Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A3078
    ART: A3078 / EAN: 5901259404364

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 179,16
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108309013
    Productnummer 535 0063 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 29,12

    EAN code 4054224883112
    Productnummer 188311
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 170,10

    EAN code 4027816300298
    Productnummer 30029
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 33,93

    EAN code 4014870218997
    Productnummer 535 0334 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 67,78

    EAN code 4005108531070
    Productnummer 535 0151 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 33,35

    EAN code 4047026536485
    Productnummer 1 986 A00 559
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 223,57

    EAN code 8720264207091
    Productnummer 135.535.090.000
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 270,57

    EAN code 8717613024829
    Productnummer DAN1003
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 235,85

    EAN code 8717613024751
    Productnummer DAN996
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 309,84

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    LANCIA LANCIA
    OPEL OPEL
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    SUZUKI 31400-85E00 , 3140085E00
    FIAT 46823546
    FIAT 51718499
    FIAT 517184990
    FIAT 51784841
    FIAT 51784844
    FIAT 51784847
    FIAT 51787208
    FIAT 51805799
    FIAT 51805803
    FIAT 51854905
    FIAT 51854909
    FIAT 51854914
    FIAT 51984054
    FIAT 52092135
    FIAT 55185075
    FIAT 71784313
    FIAT 71784316
    FIAT 71793467
    FIAT 71794202
    FIAT 71795831
    OPEL 1204432
    OPEL 13117278
    OPEL 13197577
    OPEL 13243462
    OPEL 13256930
    OPEL 13283343
    OPEL 6204180
    OPEL 6204181
    OPEL 6204212
    OPEL 6204260
    OPEL 6204290
    OPEL 6204664
    OPEL 93169026
    OPEL 93169027
    OPEL 93185260
    OPEL 95520872
    OPEL 9562206
    GENERAL MOTORS R1530097
    Usage nummers
    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A3078) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1