Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F4E0F
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A0308
    ART: A0308 / EAN: 5901259466256

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 219,02
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224933008
    Productnummer 193300
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 70,92

    EAN code 8720264108817
    Productnummer 135.545.120.010
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 315,11

    EAN code 3165143494899
    Productnummer 0 986 044 410
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 213,31

    EAN code 4082300498660
    Productnummer 8EL 012 427-451
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 148,73

    EAN code 4082300717150
    Productnummer 8EL 012 430-411
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 203,27

    EAN code 5704651039345
    Productnummer 28-4833
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 220,22

    EAN code 5907057321063
    Productnummer 55-0547
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 183,36

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 13143128
    OPEL 13156053
    OPEL 24437121
    OPEL 6204177
    OPEL 6204194
    OPEL 6204242
    OPEL 9200957
    OPEL 93175807
    OPEL 93177833
    OPEL 93180417
    OPEL 93189245
    OPEL R1530045
    OPEL R1530081
    Usage nummers
    0124425129

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063740270
    Productnummer 466016355106
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $49.66

    EAN code 4040074416730
    Productnummer 626 725 0012
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $28.66

    EAN code 5901259406078
    Productnummer A5023
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $168.64

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A0308) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1