Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4ACEE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A5024
    ART: A5024 / EAN: 5901259406085

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 178,66
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224015063
    Productnummer 101506
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 193,27

    EAN code 8720264336661
    Productnummer 225.531.070.000
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 247,25

    EAN code 5705541800014
    Productnummer F 032 113 405
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 198,74

    EAN code 8717613019870
    Productnummer DAN515
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 207,56

    EAN code 4082300333626
    Productnummer 8EL 011 710-441
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 171,28

    EAN code 8717613048290
    Productnummer DAN1336
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 230,54

    EAN code 5705541769274
    Productnummer F 032 113 246
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 182,73

    EAN code 5705541910652
    Productnummer F 032 239 735
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 30,30

    EAN code 5705541736849
    Productnummer F 032 235 527
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 29,21

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI A001TA3392
    MITSUBISHI A001TA3392A
    MITSUBISHI A001TA3392C
    MITSUBISHI A005TA6292
    MITSUBISHI A005TA6292C
    MITSUBISHI A005TA6292F
    MITSUBISHI A005TA6292G
    MITSUBISHI A005TA6292ZE
    MITSUBISHI A005TA6292ZEB
    MITSUBISHI A1TA3392
    MITSUBISHI A1TA3392A
    MITSUBISHI A1TA3392C
    MITSUBISHI A5TA6292
    MITSUBISHI A5TA6292C
    MITSUBISHI A5TA6292F
    MITSUBISHI A5TA6292G
    MITSUBISHI A5TA6292ZEB
    MITSUBISHI A5TA6292ZEC
    PEUGEOT 5702A2
    PEUGEOT 5702AN
    PEUGEOT 5702C7
    PEUGEOT 5702C8
    PEUGEOT 5702L2
    PEUGEOT 57056C
    PEUGEOT 57058A
    PEUGEOT 5705AN
    PEUGEOT 5705AP
    PEUGEOT 5705GZ
    PEUGEOT 9538544180
    PEUGEOT 9638543580
    PEUGEOT 9638544180
    PEUGEOT 9642879480
    PEUGEOT 9642879980
    PEUGEOT 9644904680
    PEUGEOT 9656955880
    PEUGEOT 9665577480
    PEUGEOT 9844904680
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063911144
    Productnummer 466016355125
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $47.47

    EAN code 8001063452708
    Productnummer 351975070200
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $59.80

    EAN code 4040074254400
    Productnummer 126 623 0021
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $62.14

    EAN code 4040074253991
    Productnummer 126 623 0022
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $68.29

    EAN code 4040074254417
    Productnummer 126 623 0025
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $60.61

    EAN code 4047024797871
    Productnummer 0 986 080 490
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $173.72

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A5024) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1