Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DED21
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A0081
    ART: A0081 / EAN: 5901259401165

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 197,48
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5705541064423
    Productnummer F 032 134 475
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 9,43

    EAN code 5705541037793
    Productnummer F 032 111 318
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 207,18

    EAN code 5901259457612
    Productnummer A3136
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 205,52

    EAN code 5901259402094
    Productnummer A0163
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 181,48

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    SEAT SEAT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI A002TA1991
    MITSUBISHI A002TA1991D
    MITSUBISHI A002TA1991E
    MITSUBISHI A002TA1991F
    MITSUBISHI A002TA2091
    MITSUBISHI A2TA1991
    MITSUBISHI A2TA1991D
    MITSUBISHI A2TA1991E
    MITSUBISHI A2TA1991F
    MITSUBISHI A2TA2091
    MITSUBISHI A2TA2091A
    MITSUBISHI A2TA2091D
    MITSUBISHI A2TA2091E
    MITSUBISHI A2TA2091F
    MITSUBISHI ATA2091
    PEUGEOT 5705-JA , 5705JA
    PEUGEOT 5705-S2 , 5705S2
    PEUGEOT 5705-W3 , 5705W3
    PEUGEOT 5705-W4 , 5705W4
    PEUGEOT 5705-W5 , 5705W5
    PEUGEOT 57052Q
    PEUGEOT 5705FP
    PEUGEOT 5705JA
    PEUGEOT 5705JC
    PEUGEOT 5705S2
    PEUGEOT 5705S3
    PEUGEOT 5705S4
    PEUGEOT 5705W3
    PEUGEOT 5705W4
    PEUGEOT 5705W5
    PEUGEOT 5705W6
    PEUGEOT 5705W7
    PEUGEOT 5705W8
    PEUGEOT 5705W9
    PEUGEOT 5705X0
    PEUGEOT 96178612
    PEUGEOT 9617861280
    PEUGEOT 96178613
    PEUGEOT 9617861380
    PEUGEOT 96187612
    PEUGEOT 9618961380
    PEUGEOT 96189614
    PEUGEOT 9618961480
    PEUGEOT 9618961580
    PEUGEOT 9618961680
    PEUGEOT 9631318180
    PEUGEOT 9631318280
    FIAT 9617831280
    FIAT K9617831280
    FIAT K9617861280
    FIAT K9617861380
    Usage nummers
    0123310011

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3165143381625
    Productnummer 0 258 006 433
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $112.48

    EAN code 5050063121155
    Productnummer ADN12115
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $4.52

    EAN code 8717613013199
    Productnummer DCF239K
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $14.11

    EAN code 8001063829753
    Productnummer 350105007000
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $16.09

    EAN code
    Productnummer 201 658
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $4.86

    Op voorraad

    EAN code 4028977625244
    Productnummer 50006337
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    $165.49

    EAN code 4016987167298
    Productnummer 585501080K262
    Merk VARTA
    Prijs incl. btw.
    $224.66

    EAN code 5050063302813
    Productnummer ADV183043
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $106.72

    EAN code
    Productnummer LF3307
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    $20.99

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A0081) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1