Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    EEBB6
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A5048
    ART: A5048 / EAN: 5901259462159

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 233,54
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108601605
    Productnummer 535 0193 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 37,07

    EAN code 8720264291748
    Productnummer 225.553.080.130
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 396,57

    EAN code 4047025641456
    Productnummer 0 986 082 880
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 270,70

    EAN code 5711343145857
    Productnummer F 032 114 752
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 268,20

    EAN code 5704651428514
    Productnummer 28-5975
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 223,22

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DS DS
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI A005TG0881
    MITSUBISHI A005TG0881ZE
    MITSUBISHI A005TG0881ZEA
    MITSUBISHI A005TG0881ZEB
    MITSUBISHI A005TG0881ZEE
    MITSUBISHI A5TG0881
    MITSUBISHI A5TG0881ZE
    MITSUBISHI A5TG0881ZEA
    MITSUBISHI A5TG0881ZEB
    MITSUBISHI A5TG0881ZEE
    PEUGEOT 5702J3
    PEUGEOT 5705KQ
    PEUGEOT V757595680
    PEUGEOT V75759568002
    PEUGEOT V757695680
    PEUGEOT V75769568002
    PEUGEOT V75769568003
    PEUGEOT V75769568004
    PEUGEOT V758575080
    PEUGEOT V75857508001
    Usage nummers
    A5TG0881ZEB

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4026736489090
    Productnummer 70671937
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    $45.63

    EAN code 5703858714796
    Productnummer 214081
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $70.56

    EAN code 4047024359192
    Productnummer 0 258 007 255
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $132.35

    EAN code 4013872802654
    Productnummer 315 123
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $71.21

    EAN code 087295164815
    Productnummer 6481
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $13.55

    EAN code 5901259404364
    Productnummer A3078
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $148.07

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A5048) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1