Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    3572B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A6074
    ART: A6074 / EAN: 5902129056348

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 178,79
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5907558572629
    Productnummer 30-0103
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 21,61

    EAN code 4005108344724
    Productnummer 535 0112 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 31,08

    EAN code 4005108802613
    Productnummer 535 0230 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 86,44

    EAN code 4005108344786
    Productnummer 535 0115 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 34,47

    EAN code 5905141957976
    Productnummer 30-0313
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 29,65

    EAN code 8717613024737
    Productnummer DAN994
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 304,42

    EAN code 5705541844384
    Productnummer F 032 236 579
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 43,06

    EAN code 8033419161408
    Productnummer 45225
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 36,00

    EAN code 5705541577015
    Productnummer F 032 113 955
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 213,44

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 51764265
    FIAT 51820623
    FIAT 51854901
    FIAT 52003615
    FIAT 71769232
    FIAT 71794570
    FIAT 71794573
    FIAT 71795830
    FIAT 71797694
    OPEL 1202274
    OPEL 1204457
    Usage nummers
    101210-1090

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063786087
    Productnummer 714081230801
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $192.76

    EAN code 5902129044314
    Productnummer S5239S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $162.74

    EAN code 8001063486260
    Productnummer 714021701801
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $81.70

    EAN code 8001063576565
    Productnummer 714081010801
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $92.77

    EAN code 8001063479279
    Productnummer 714027090801
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $115.00

    EAN code 8001063957814
    Productnummer 714020800856
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $274.12

    EAN code 4040074171981
    Productnummer 626 725 0023
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $45.09

    EAN code 8001063479132
    Productnummer 714021930702
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $127.76

    EAN code 3276427152265
    Productnummer 715226
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $123.21

    EAN code 8001063572536
    Productnummer 714021720803
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $137.12

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A6074) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1