Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    2AEF2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A3015
    ART: A3015 / EAN: 5901259403541

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 186,76
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3276422001223
    Productnummer 200122
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 289,29

    EAN code 5704651028660
    Productnummer 28-2690
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 132,07

    EAN code 5901259403893
    Productnummer A3039
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 185,43

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    IVECO IVECO
    PEUGEOT PEUGEOT
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI A002T34598
    MITSUBISHI A002T34598A
    MITSUBISHI A002T34598B
    MITSUBISHI A002T34598C
    MITSUBISHI A003T03298
    MITSUBISHI A003T03298A
    MITSUBISHI A003T03298B
    MITSUBISHI A003T45298
    MITSUBISHI A003T45298C
    MITSUBISHI A003T45298D
    MITSUBISHI A003T45298F
    MITSUBISHI A2T34598
    MITSUBISHI A2T34598A
    MITSUBISHI A2T34598B
    MITSUBISHI A2T34598C
    MITSUBISHI A3T03298
    MITSUBISHI A3T03298A
    MITSUBISHI A3T03298B
    MITSUBISHI A3T45298
    MITSUBISHI A3T45298C
    MITSUBISHI A3T45298D
    MITSUBISHI A3T45298F
    SUZUKI 31400-86CB0 , 3140086CB0
    SUZUKI 3140086CB000
    PEUGEOT 5701-C3 , 5701C3
    PEUGEOT 5701-C4 , 5701C4
    PEUGEOT 5701C3
    PEUGEOT 5701C4
    PEUGEOT 5705-H9 , 5705H9
    PEUGEOT 570500000
    PEUGEOT 57052N
    PEUGEOT 5705C9
    PEUGEOT 5705F3
    PEUGEOT 5705F4
    PEUGEOT 5705G2
    PEUGEOT 5705H6
    PEUGEOT 5705H8
    PEUGEOT 5705H9
    PEUGEOT 5705HP
    PEUGEOT 5705HQ
    PEUGEOT 5705J0
    PEUGEOT 5705JR
    PEUGEOT 5705K9
    PEUGEOT 5705T6
    PEUGEOT 5705Y1
    PEUGEOT 5705Y2
    PEUGEOT 59622N
    PEUGEOT 95667745
    PEUGEOT 95667747
    PEUGEOT 95667747R
    PEUGEOT 95667748
    PEUGEOT 95667748R
    PEUGEOT 95667749
    PEUGEOT 95667749R
    PEUGEOT 9603139280
    PEUGEOT 96076408
    PEUGEOT 96076412
    PEUGEOT 9607784580
    PEUGEOT 96122561
    PEUGEOT 96122573
    PEUGEOT 9612257380
    PEUGEOT 96122596
    PEUGEOT 9612259680
    PEUGEOT 96122596R
    PEUGEOT 96122598
    PEUGEOT 9612259880
    PEUGEOT 96122643
    PEUGEOT 96122648
    PEUGEOT 96134966
    PEUGEOT 96134996
    PEUGEOT 9615736180
    FIAT K9612259680
    DAF 1516603R
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902129004592
    Productnummer S0504
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $95.85

    EAN code 5907558547795
    Productnummer 72-1420
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $5.85

    EAN code 5057746479329
    Productnummer ADBP300240
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $124.20

    EAN code 4027816425885
    Productnummer 42588
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $11.48

    EAN code 8718042346728
    Productnummer 550169
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $156.10

    EAN code 4027816049951
    Productnummer 04995
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $27.36

    EAN code 8001063459899
    Productnummer 712101001120
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $168.50

    EAN code 3276428367521
    Productnummer 836752
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $457.51

    EAN code 5901259419580
    Productnummer S0088
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $79.74

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A3015) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1