Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    7BC6C
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 112 058
    ART: F 032 112 058 / EAN: 5705541042049

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 187,88
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224015025
    Productnummer 101502
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 184,15

    EAN code 3165143175521
    Productnummer 0 986 042 071
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 193,25

    EAN code 5705541064423
    Productnummer F 032 134 475
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 9,43

    EAN code 5705541087057
    Productnummer F 032 230 288
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 7,45

    EAN code 5704651034098
    Productnummer 28-3761
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 138,87

    EAN code 3276424371379
    Productnummer 437137
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 123,52

    EAN code 5901259457629
    Productnummer A3137
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 172,39

    EAN code 5901259403657
    Productnummer A3023
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 166,83

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    PEUGEOT 5705 2A , 57052A
    PEUGEOT 5705 4R , 57054R
    PEUGEOT 5705 4T , 57054T
    PEUGEOT 5705 FW , 5705FW
    PEUGEOT 57052A
    PEUGEOT 57054R
    PEUGEOT 57054T
    PEUGEOT 5705FW
    PEUGEOT 96 217 916 80 , 9621791680
    PEUGEOT 96 237 271 , 96237271
    PEUGEOT 96 237 271 80 , 9623727180
    PEUGEOT 96 277 271 80 , 9627727180
    PEUGEOT 96 428 802 80 , 9642880280
    PEUGEOT 96 461 536 80 , 9646153680
    PEUGEOT 9621791680
    PEUGEOT 96237271
    PEUGEOT 9623727180
    PEUGEOT 9627727180
    PEUGEOT 9642880280
    PEUGEOT 9646153680
    FIAT 71716607
    DAF 1516470R
    Usage nummers
    112058
    CAR112058
    F032112058
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5050063102901
    Productnummer ADG02147
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $3.04

    EAN code 5901619507971
    Productnummer 560409054 D722
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $93.19

    Alternator

     The Dynamo (F 032 112 058) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1