Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5F6B5
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 113 536
    ART: F 032 113 536 / EAN: 5705541819108

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 185,87
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108344786
    Productnummer 535 0115 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 34,47

    EAN code 8717613019610
    Productnummer DAN520
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 251,43

    EAN code 5907558597127
    Productnummer 30-0116
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 24,35

    EAN code 5901259405019
    Productnummer A4017
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 138,24

    EAN code 5901259405484
    Productnummer A4056
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 166,92

    EAN code 5901259405736
    Productnummer A4077
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 179,06

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46430528
    FIAT 46544330
    FIAT 46782219
    FIAT 46813062
    FIAT 51742335
    FIAT 51859052
    FIAT 51859642
    FIAT 60812989
    FIAT 60817038
    Usage nummers
    113536
    CAR113536
    F032113536
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 0425110470442
    Productnummer IKH20TT
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $11.90

    EAN code 4054224783955
    Productnummer 178395
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $43.33

    Op voorraad

    EAN code 3286065010902
    Productnummer L1090
    Merk PURFLUX
    Prijs incl. btw.
    $8.73

    EAN code 8718042017963
    Productnummer 33059
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $34.09

    EAN code 4054224877197
    Productnummer 187719
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $666.00

    EAN code 4027816008958
    Productnummer 1000004
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $567.22

    EAN code 8057289372672
    Productnummer CM05-2188
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $126.47

    EAN code 042511050402
    Productnummer T22EP-U
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $2.07

    EAN code 4030776065312
    Productnummer H448W
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $8.32

    EAN code 4054224713464
    Productnummer 171346
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.04

    Op voorraad

    Alternator

     The Dynamo (F 032 113 536) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1