Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D6E07
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 113 921
    ART: F 032 113 921 / EAN: 5705541974074

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 120,90
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8720264153404
    Productnummer 695.509.040.050
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 197,79

    EAN code 8717613175569
    Productnummer DAN2019
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 333,37

    EAN code 5902129022275
    Productnummer A6358
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 124,10

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DAIHATSU DAIHATSU
    Fabrikant Productnummer
    KUBOTA 16231-24011 , 1623124011
    KUBOTA 16231-64010 , 1623164010
    KUBOTA 16231-64011 , 1623164011
    KUBOTA 16231-64013 , 1623164013
    KUBOTA 1623124011
    KUBOTA 1623164010
    KUBOTA 1623164011
    KUBOTA 1623164013
    KUBOTA 16241-64010 , 1624164010
    KUBOTA 16241-64011 , 1624164011
    KUBOTA 16241-64012 , 1624164012
    KUBOTA 16241-64013 , 1624164013
    KUBOTA 16241-64014 , 1624164014
    KUBOTA 16241-64015 , 1624164015
    KUBOTA 1624164010
    KUBOTA 1624164011
    KUBOTA 1624164012
    KUBOTA 1624164013
    KUBOTA 1624164014
    KUBOTA 1624164015
    KUBOTA 16427-64011 , 1642764011
    KUBOTA 16427-64012 , 1642764012
    KUBOTA 1642764011
    KUBOTA 1642764012
    KUBOTA 16495-64013 , 1649564013
    KUBOTA 1649564013
    KUBOTA 16791-64010 , 1679164010
    KUBOTA 1679164010
    KUBOTA 16945-64011 , 1694564011
    KUBOTA 16945-64012 , 1694564012
    KUBOTA 16945-64013 , 1694564013
    KUBOTA 1694564011
    KUBOTA 1694564012
    KUBOTA 1694564013
    KUBOTA 1J730-64011 , 1J73064011
    KUBOTA 1J730-64012 , 1J73064012
    KUBOTA 1J730-64013 , 1J73064013
    KUBOTA 1J73064010
    KUBOTA 1J73064011
    KUBOTA 1J73064012
    KUBOTA 1J73064013
    KUBOTA 34070-75600 , 3407075600
    KUBOTA 34070-75601 , 3407075601
    KUBOTA 34070-75602 , 3407075602
    KUBOTA 3407075600
    KUBOTA 3407075601
    KUBOTA 3407075602
    KUBOTA 5H730-42502 , 5H73042502
    KUBOTA 5H73042502
    KUBOTA 5H73042503
    KUBOTA 66436-64011 , 6643664011
    KUBOTA 66436-64013 , 6643664013
    KUBOTA 6643664011
    KUBOTA 6643664013
    KUBOTA T1060-15680 , T106015680
    KUBOTA T1060-15681 , T106015681
    KUBOTA T1060-15682 , T106015682
    KUBOTA T106015680
    KUBOTA T106015681
    KUBOTA T106015682
    LISTER 12179
    LISTER 12190
    LISTER 12199
    LISTER 12338
    LISTER 12438
    Usage nummers
    113921
    CAR113921
    F032113921
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224791240
    Productnummer 179124
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $53.42

    Op voorraad

    EAN code 8718042345141
    Productnummer 36173
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $83.63

    EAN code 4060426167493
    Productnummer VO-LS-15462
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $10.91

    EAN code 4060426476861
    Productnummer V95252
    Merk AE
    Prijs incl. btw.
    $9.09

    EAN code 5901259422047
    Productnummer S3039
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $108.40

    EAN code 8032747319154
    Productnummer 05-0426
    Merk METELLI
    Prijs incl. btw.
    $116.32

    EAN code 5905141970401
    Productnummer 28-1403
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $19.60

    EAN code 4011558133108
    Productnummer C 24 650/1
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $52.33

    EAN code 4059923051510
    Productnummer 350 172
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $25.67

    EAN code 4054224721322
    Productnummer 172132
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $55.53

    Op voorraad

    Alternator

     The Dynamo (F 032 113 921) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1