Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E9F24
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 113 956
    ART: F 032 113 956 / EAN: 5705541983403

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 235,27
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224877777
    Productnummer 187777
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 226,16

    EAN code 4005108309044
    Productnummer 535 0065 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 27,71

    EAN code 8720264061594
    Productnummer 135.603.100.080
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 346,60

    EAN code 8720264071753
    Productnummer 135.605.100.080
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 300,94

    EAN code 5705541940000
    Productnummer F 032 235 729
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 25,11

    EAN code 5711343120106
    Productnummer F 032 332 314
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 32,04

    EAN code 5704651040068
    Productnummer 28-4923
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 212,88

    EAN code 5704651040600
    Productnummer 28-4992
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 188,20

    EAN code 5907558571035
    Productnummer 30-0088
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 20,86

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 62 04 199 , 6204199
    OPEL 62 04 254 , 6204254
    OPEL 62 04 255 , 6204255
    OPEL 6204199
    OPEL 6204200
    OPEL 6204254
    OPEL 6204255
    OPEL 93189498
    OPEL 93189499
    OPEL 93189504
    OPEL 93189505
    OPEL 95 62 191 , 9562191
    OPEL 95 62 192 , 9562192
    OPEL 9562191
    OPEL 9562192
    OPEL 97369507
    OPEL 97369508
    OPEL 98056441
    OPEL R1530092
    OPEL R1530093
    ISUZU 8-97369-507-0 , 8973695070
    ISUZU 8-97369-507-1 , 8973695071
    ISUZU 8-97369-507-2 , 8973695072
    ISUZU 8-97369-507-3 , 8973695073
    ISUZU 8-97369-508-2 , 8973695082
    ISUZU 8-98056-441-0 , 8980564410
    ISUZU 8973695070
    ISUZU 8973695071
    ISUZU 8973695072
    ISUZU 8973695073
    ISUZU 8973695080
    ISUZU 8973695081
    ISUZU 8973695082
    ISUZU 8980564410
    HITACHI LR1100-507 , LR1100507
    HITACHI LR1100-507A , LR1100507A
    HITACHI LR1100-507B , LR1100507B
    HITACHI LR1100-507C , LR1100507C
    HITACHI LR1100-507D , LR1100507D
    HITACHI LR1100-507E , LR1100507E
    HITACHI LR1100-508 , LR1100508
    HITACHI LR1100-508A , LR1100508A
    HITACHI LR1100-508B , LR1100508B
    HITACHI LR1100-508C , LR1100508C
    HITACHI LR1100-508D , LR1100508D
    HITACHI LR1100-508E , LR1100508E
    HITACHI LR1100-508F , LR1100508F
    HITACHI LR1100507A
    HITACHI LR1100507D
    HITACHI LR1100507E
    HITACHI LR1100508
    HITACHI LR1100508A
    HITACHI LR1100508B
    HITACHI LR1100508C
    HITACHI LR1100508D
    HITACHI LR1100508E
    HITACHI LR1100508F
    Usage nummers
    113956
    CAR113956
    F032113956
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4549762232404
    Productnummer KSLR1009
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $15.37

    EAN code 5902129049937
    Productnummer S0622S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $117.58

    EAN code 5904608008398
    Productnummer PP 839
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $13.70

    Op voorraad

    EAN code 3165142801407
    Productnummer 1 280 210 777
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $0.29

    EAN code 4027816477891
    Productnummer 47789
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $148.28

    Op voorraad

    EAN code 5904608028792
    Productnummer PP 879/2
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $6.23

    EAN code 5902659739698
    Productnummer QS6082/HQ
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $5.40

    EAN code 4082300297577
    Productnummer 1EF 238 042-021
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $228.08

    EAN code 4014870739379
    Productnummer 840 1573 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $27.38

    Alternator

     The Dynamo (F 032 113 956) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1