Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    88469
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 115 380
    ART: F 032 115 380 / EAN: 5711343180346

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 253,95
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108318428
    Productnummer 535 0077 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 39,99

    EAN code 4040074345566
    Productnummer 56-14 053 1000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 44,43

    EAN code 8720264159161
    Productnummer 235.513.120.040
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 408,64

    EAN code 4082300839524
    Productnummer 8EL 015 630-401
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 300,46

    EAN code 5704651397117
    Productnummer 28-5786
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 234,92

    EAN code 5907558571028
    Productnummer 30-0084
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 21,97

    EAN code 5902129050919
    Productnummer A1031S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 246,22

    EAN code 5902129029069
    Productnummer A1043
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 249,62

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 12 02 430 , 1202430
    OPEL 12 02 485 , 1202485
    OPEL 1202430
    OPEL 1202485
    OPEL 48 11 550 , 4811550
    OPEL 48 17 806 , 4817806
    OPEL 4811550
    OPEL 4817806
    OPEL 95519866
    OPEL 95519920
    OPEL 96627029
    OPEL 96988218
    CHEVROLET 96 627 029 , 96627029
    CHEVROLET 96 866 018 , 96866018
    CHEVROLET 96 988 215 , 96988215
    CHEVROLET 96627029
    CHEVROLET 96866018
    CHEVROLET 96988215
    CHEVROLET AA8H11A0258
    DAEWOO 96627029
    Usage nummers
    115380
    CAR115380
    F032115380
    5
    71134E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4025258670702
    Productnummer 19-183664
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $83.43

    EAN code 4048488015051
    Productnummer NW5006
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    $114.75

    EAN code 4059923051497
    Productnummer 350 171
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $71.44

    EAN code 5012759359006
    Productnummer LS1965
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $27.09

    EAN code 5907558597578
    Productnummer 26-0672
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.90

    EAN code 4010326930826
    Productnummer 93082
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    $151.34

    EAN code 4010326925747
    Productnummer 92574
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    $74.23

    EAN code 3276426987110
    Productnummer 698711
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $5.96

    EAN code 5903766345703
    Productnummer 11-1200
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $33.61

    EAN code 4059923065920
    Productnummer 350 144
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $35.64

    Alternator

     The Dynamo (F 032 115 380) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1