Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    566E5
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamoregelaar

    Productnummer: F 032 131 283
    ART: F 032 131 283 / EAN: 5705541062474

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 11,19
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4026736003074
    Productnummer 32201695
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    € 160,57

    EAN code 4027816295839
    Productnummer 103222
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 129,26

    EAN code 4054224841754
    Productnummer 184175
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 130,68

    EAN code 8720264046263
    Productnummer 505.012.055.090
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 222,43

    EAN code 8001063127897
    Productnummer 063321044010
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 197,27

    EAN code 5705541067653
    Productnummer F 032 131 505
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 16,71

    EAN code 3838922051377
    Productnummer MG 258
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 216,98

    EAN code 3838922055894
    Productnummer MG 515
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 176,96

    EAN code 5705541038431
    Productnummer F 032 111 418
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 137,98

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46231650
    FIAT 46231657
    FIAT 46231658
    FIAT 46231659
    FIAT 46231660
    FIAT 46231691
    FIAT 46431710
    FIAT 46445094
    FIAT 46445100
    FIAT 46445102
    FIAT 46445103
    FIAT 46446292
    FIAT 46472225
    FIAT 4799364
    FIAT 4808500
    FIAT 4808502
    FIAT 4808511
    FIAT 50012833
    FIAT 7646189
    FIAT 7713141
    FIAT 9939826
    FIAT 9941193
    IVECO 99457074
    Usage nummers
    131283
    CAR131283
    F032131283
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4013872766185
    Productnummer 994 221
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $68.72

    EAN code 5905141965339
    Productnummer 13-0281
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.34

    EAN code 5710476230836
    Productnummer 8813 29101
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $149.22

    EAN code 4010326481274
    Productnummer 48127
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $40.14

    EAN code 4549762263347
    Productnummer KRE1131
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $10.49

    EAN code 4054224077597
    Productnummer 107759
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $34.65

    Op voorraad

    EAN code 5905141935967
    Productnummer 72-6697
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.80

    Alternator Regulator

    The Dynamoregelaar (F 032 131 283) regulates alternator voltage for safe battery charging. Replacing it with a Porza-quality regulator restores stable power and electrical system protection.  



    FAQ

    Een dynamo-regelaar, ook wel spanningsregelaar genoemd, is een elektronisch onderdeel dat de uitgangsspanning van de dynamo regelt. De functie ervan is om een stabiel spanningsniveau te handhaven om de accu en het elektrische systeem te beschermen tegen overladen of onderladen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanningswaarde, stroomcapaciteit, connectortype, montageontwerp en compatibiliteit met de dynamo en het voertuig. Het moet nauwkeurige spanningsregeling bieden onder wisselende bedrijfsomstandigheden.

    Vervanging is nodig wanneer de spanningsregelaar defect raakt of onnauwkeurig wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn overladen of onderladen van de accu, schommelende spanning, waarschuwingslampjes of problemen met het elektrische systeem.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1