Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    32106
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamoregelaar

    Productnummer: F 032 139 044
    ART: F 032 139 044 / EAN: 5705541066175

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 23,55
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224015223
    Productnummer 101522
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 226,54

    EAN code 4054224015049
    Productnummer 101504
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 188,99

    EAN code 4054224015445
    Productnummer 101544
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 219,93

    EAN code 4054224933046
    Productnummer 193304
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 189,95

    EAN code 3165143301340
    Productnummer 0 986 042 740
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 195,63

    EAN code 4005108193209
    Productnummer 535 0015 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 34,06

    EAN code 4005108065506
    Productnummer 535 0050 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 31,80

    EAN code 4014870576011
    Productnummer 529 0115 22
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 126,19

    EAN code 3165143619346
    Productnummer 0 986 046 150
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 273,36

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 011 154 35 02 , 0111543502
    MERCEDES-BENZ 011 154 70 02 , 0111547002
    MERCEDES-BENZ 0111543502
    MERCEDES-BENZ 0111547002
    MERCEDES-BENZ 012 154 17 02 , 0121541702
    MERCEDES-BENZ 012 154 22 02 , 0121542202
    MERCEDES-BENZ 012 154 54 02 , 0121545402
    MERCEDES-BENZ 0121541702
    MERCEDES-BENZ 0121542202
    MERCEDES-BENZ 0121545402
    MERCEDES-BENZ 013 154 32 02 , 0131543202
    MERCEDES-BENZ 013 154 36 02 , 0131543602
    MERCEDES-BENZ 0131543202
    MERCEDES-BENZ 0131543602
    MERCEDES-BENZ A 011 154 06 02 , A0111540602
    MERCEDES-BENZ A 012 154 22 02 , A0121542202
    MERCEDES-BENZ A 013 154 36 02 , A0131543602
    MERCEDES-BENZ A0111540602
    MERCEDES-BENZ A0121542202
    MERCEDES-BENZ A0131543602
    OPEL 12 04 136 , 1204136
    OPEL 1204136
    OPEL 13156051
    OPEL 13156052
    OPEL 13156054
    OPEL 24437119
    OPEL 24439410
    OPEL 24439411
    OPEL 24447429
    OPEL 55556070
    OPEL 55556071
    OPEL 62 04 080 , 6204080
    OPEL 62 04 102 , 6204102
    OPEL 62 04 178 , 6204178
    OPEL 6204080
    OPEL 6204102
    OPEL 6204178
    OPEL 91 32 653 , 9132653
    OPEL 91 95 336 , 9195336
    OPEL 9132653
    OPEL 9195336
    OPEL 92059984
    OPEL 93180419
    OPEL 93603136
    Usage nummers
    139044
    CAR139044
    F032139044
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4082300751376
    Productnummer 2SK 012 883-061
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $215.41

    EAN code 5905993001476
    Productnummer 441-1923L-UE
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $32.63

    EAN code 5704651508919
    Productnummer 73-0279
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $127.62

    EAN code 4011558938208
    Productnummer WK 716
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $8.35

    EAN code 4054224042274
    Productnummer 104227
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $195.41

    Op voorraad

    EAN code 5902659764966
    Productnummer 26-1212
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.48

    EAN code 4013872847440
    Productnummer 993 378
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $34.04

    EAN code 5903364308223
    Productnummer 39-0670
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $14.94

    EAN code 4027816472292
    Productnummer 47229
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $121.12

    Op voorraad

    EAN code 8717613043271
    Productnummer DG-198
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $11.41

    Alternator Regulator

    The Dynamoregelaar (F 032 139 044) regulates alternator voltage for safe battery charging. Replacing it with a Porza-quality regulator restores stable power and electrical system protection.  



    FAQ

    Een dynamo-regelaar, ook wel spanningsregelaar genoemd, is een elektronisch onderdeel dat de uitgangsspanning van de dynamo regelt. De functie ervan is om een stabiel spanningsniveau te handhaven om de accu en het elektrische systeem te beschermen tegen overladen of onderladen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanningswaarde, stroomcapaciteit, connectortype, montageontwerp en compatibiliteit met de dynamo en het voertuig. Het moet nauwkeurige spanningsregeling bieden onder wisselende bedrijfsomstandigheden.

    Vervanging is nodig wanneer de spanningsregelaar defect raakt of onnauwkeurig wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn overladen of onderladen van de accu, schommelende spanning, waarschuwingslampjes of problemen met het elektrische systeem.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1