Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    62BBE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Vrijloopkoppeling van de dynamo

    Productnummer: F 032 333 133
    ART: F 032 333 133 / EAN: 5711343136213

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 32,04
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816278375
    Productnummer 27837
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 36,70

    EAN code 4082300626148
    Productnummer 9XU 358 038-801
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 17,12

    EAN code 4005108344854
    Productnummer 535 0101 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 32,62

    EAN code 8720264386819
    Productnummer 555.556.150.000
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 394,81

    EAN code 8720264124817
    Productnummer 555.403.150.000
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 862,43

    EAN code 8720264204663
    Productnummer 555.556.150.004
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 491,36

    EAN code 4040074345801
    Productnummer 014 053 1001
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 36,98

    EAN code 3276425880252
    Productnummer 588025
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 30,10

    EAN code 5705541743595
    Productnummer F 032 235 558
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 43,28

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 640 150 01 60 , 6401500160
    MERCEDES-BENZ 640 150 03 60 , 6401500360
    MERCEDES-BENZ 640 150 05 60 , 6401500560
    MERCEDES-BENZ 640 154 02 02 , 6401540202
    MERCEDES-BENZ 6401500160
    MERCEDES-BENZ 6401500360
    MERCEDES-BENZ 6401500560
    MERCEDES-BENZ 6401540202
    MERCEDES-BENZ 668 155 02 15 , 6681550215
    MERCEDES-BENZ 668 155 06 15 , 6681550615
    MERCEDES-BENZ 6681550215
    MERCEDES-BENZ 6681550615
    MERCEDES-BENZ A 640 150 01 60 , A6401500160
    MERCEDES-BENZ A 640 150 03 60 , A6401500360
    MERCEDES-BENZ A 640 150 05 60 , A6401500560
    MERCEDES-BENZ A 640 154 02 02 , A6401540202
    MERCEDES-BENZ A 640 154 03 02 , A6401540302
    MERCEDES-BENZ A 640 154 04 02 , A6401540402
    MERCEDES-BENZ A 640 154 05 02 , A6401540502
    MERCEDES-BENZ A 668 154 01 02 , A6681540102
    MERCEDES-BENZ A 668 154 02 02 , A6681540202
    MERCEDES-BENZ A 668 154 03 02 , A6681540302
    MERCEDES-BENZ A 668 155 02 15 , A6681550215
    MERCEDES-BENZ A 668 155 06 15 , A6681550615
    MERCEDES-BENZ A6401540202
    MERCEDES-BENZ A6401540302
    MERCEDES-BENZ A6401540402
    MERCEDES-BENZ A6401540502
    MERCEDES-BENZ A6681540102
    MERCEDES-BENZ A6681540202
    MERCEDES-BENZ A6681540302
    IKA 353451
    Usage nummers
    333133
    CAR333133
    F032333133
    5
    71134E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4011558352103
    Productnummer C 28 122
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $14.69

    EAN code 5902275945558
    Productnummer TED94555
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $91.39

    EAN code 4025258834883
    Productnummer 22-296245
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $111.46

    EAN code 5907558576801
    Productnummer 54-0370
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $14.20

    EAN code 4059923065029
    Productnummer 350 142
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $43.13

    EAN code 5705541938274
    Productnummer F 032 113 879
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $185.00

    EAN code 087295139516
    Productnummer 3951
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $3.49

    EAN code 5907558536812
    Productnummer 26-0324
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.24

    EAN code 4013872602063
    Productnummer 313 251
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $64.75

    EAN code 4028977500480
    Productnummer 50006257
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    $85.84

    Alternator Freewheel Clutch

    The Vrijloopkoppeling van de dynamo (F 032 333 133) decouples the alternator from sudden speed changes to protect the belt drive. Installing a Porza-quality freewheel restores smooth operation and charging stability.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1