Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    45EA2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 135964
    ART: 135964 / EAN: 4

    HITACHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 185,00
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816452003
    Productnummer 45200
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 158,39

    EAN code 4028977716768
    Productnummer 7.02209.11.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 250,95

    EAN code 5903766322391
    Productnummer 27-0783
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 68,56

    EAN code 4028977892363
    Productnummer 7.02156.35.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 516,71

    EAN code 5903364339074
    Productnummer 27-4092
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 113,50

    EAN code 8033419414573
    Productnummer 88431E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 110,64

    EAN code 8033419410247
    Productnummer 88086E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 85,35

    EAN code 8718042302359
    Productnummer 48328
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 108,82

    EAN code 8033419410131
    Productnummer 88081
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 126,81

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    PEUGEOT PEUGEOT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MN982670
    CITROËN 1606305880
    CITROËN 1618LC
    CITROËN 1618LN
    CITROËN 1638155380
    CITROËN 9802194080
    CITROËN 9815219880
    PEUGEOT 1606305880
    PEUGEOT 1618LC
    PEUGEOT 1618LN
    PEUGEOT 1638155380
    PEUGEOT 9802194080
    PEUGEOT 9815219880
    VOLVO 36001479
    VOLVO 36001487
    FORD 1685740
    FORD 1696587
    FORD 1702178
    FORD 2017408
    FORD AV6Q9E456AA
    FORD AV6Q9E456AB
    FORD AV6Q9E456BA
    MAZDA Y6502030X
    MAZDA Y65120300
    Usage nummers
    HUCO135964
    135964
    4
    04408E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5908229914373
    Productnummer 00720177
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $0.97

    EAN code 4010326481519
    Productnummer 48151
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $135.18

    EAN code 4044197971718
    Productnummer PE-WP-14685
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $65.18

    EAN code 5050063223033
    Productnummer ADH22303
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $3.91

    EAN code 4025258582135
    Productnummer 19-139333
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $76.82

    EGR Valve

    The EGR-klep (135964) regulates exhaust gas recirculation for reduced emissions. Porza valves ensure reliable operation and precise control.  



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1